Monster Tulpar T5 v21 vs ASUS ROG Strix G512LV

Seyhmus1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, arkadaşm bunlardan birini almayı planlıyor sizce hangisini almalı?

ASUS. Monster 3060 ile 2060 performansı veriyor.
3060 Max-P 115W olan versiyonu bu yanlış bilmiyorsam. 230W adaptör ile geliyorlar. 180w adaptör ile gelenleri kısılmış versiyonları.
Merhaba arkadaşlar, arkadaşm bunlardan birini almayı planlıyor sizce hangisini almalı?

@Radeon RX 5500M arkadaşımız yeni monsterlar konusunda daha bilgili. Magnezyum kasanın bir tık daha fazla ısınma sorunu olduğunu okumuştum bende(Sager-TongFang-XMG Schenker modellerinden baz alarak söylüyorum). Asusta Ram yükseltmesine gideceksin illaki 8Gb ram ile gelecek.

3060 Max-P 115W olan versiyonu bu yanlış bilmiyorsam. 230W adaptör ile geliyorlar. 180w adaptör ile gelenleri kısılmış versiyonları.

@Radeon RX 5500M arkadaşımız yeni monsterlar konusunda daha bilgili. Magnezyum kasanın bir tık daha fazla ısınma sorunu olduğunu okumuştum bende(Sager-TongFang-XMG Schenker modellerinden baz alarak söylüyorum). Asusta Ram yükseltmesine gideceksin illaki 8Gb ram ile gelecek.
Bi tık fazla olması mümkünmüş yani?!

Bi tık fazla olması mümkünmüş yani?!
Monsterdan bahsediyoruz. Bazı konularda cihaz durduğu yerde takla atabilir deseler şaşırmam 😀.
Monster firması benim görüşüme göre teknolojide ki şansını denemenin en riskli yerlerinden biri. Kaos ortamı var satın alanlar arasında. Bir tıktan kastım diğer kasalarına göre.

8GB RAM olduğunu bilmiyordum. Daha bilgili biri baksa daha iyi olur.

Az performans sebebi mux switch demişti @Radeon RX 5500M.

G512LV kötü değil. Kamerası yok. Bütçeyi göremedim , eğer bütçeyi belirtirsen daha farklı alternatifler sunabiliriz.Bu modelin beyazı 11800₺ Trendyol da ve 16GB ram ile geliyor(Tek modül olması lazım ).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı