Monster Tulpar T7 V19.5 Alınır mı?

Bu durumu Monster yetkililerine bildirdin mi?
Tabiki de bildirdim. Virüs olmasaydı servise götürecektim...

Konularıma bakın diğer problemlerle ilgili de konularım var. Özellikle de termal macun ile ilgili olana bakın...
Ekr.

Ekran kartın Max Q mu? Mail dönüş yaptılar mı? Diğer sordugum konuya bakabilir misin?

Ekran kartını Gmail aracılığı ile sordum ve verdikleri yanıtta sadece RTX 2070 yazdılar. Ben kendi araştırmamla maxp olduğunu gördüm.

Tabiki de bildirdim. Virüs olmasaydı servise götürecektim...

Konularıma bakın diğer problemlerle ilgili de konularım var. Özellikle de termal macun ile ilgili olana bakın...
Yani üründe problem yaşanabilir. Ama başlı başına üründe kötü klavyede kötü herşeyiyle kötü mü diyorsun.

Ne yaptın cozebıldın mi?

Tepkime 9 ms 144 HZ %95 srgb 200 nit diye biliyorum. Dogru mu? Ayrıca ntsc ve adobergb degerler hakkında bilgi verir misiniz? Kasa ve panel plastik mi? Magnezyum plastik diyende var sert yapıya sahip olduğunu söyleyende, ama hoporlor herkes kotu oldugunu soyluyorlar. Ic aksamında 6 7 lı bakır boru mu var? 4 lu hava cıkısı var diye biliyorum.
Attiğin mail dönüş yaptılar mı
Tepkime 9ms, %99 srgb, ortada 300 nit parlaklık. ntsc %72 olarak biliyorum.

Kasa plastik ama sert ve kaliteli plastik.

Hoparlörü ve ses kartı kötü.

toplam 6 bakır boru var. 2 tanesi hem ekran kartına hemde işlemciye bağlı.
Yani üründe problem yaşanabilir. Ama başlı başına üründe kötü klavyede kötü herşeyiyle kötü mü diyorsun.
Hayır, ürün fiyatına göre iyi. Ama Msi ve Asus ile yarışacağını düşünmüyorum.

Bana göre ürünün kötü yanları soğutması, hoparlörü ve yazılımı.

Tepkime 9ms, %99 srgb, ortada 300 nit parlaklık. Ntsc %72 olarak biliyorum.

Kasa plastik ama sert ve kaliteli plastik.

Hoparlörü ve ses kartı kötü.

Toplam 6 bakır boru var. 2 tanesi hem ekran kartına hem de işlemciye bağlı.

Hayır, ürün fiyatına göre iyi. Ama MSI ve ASUS ile yarışacağını düşünmüyorum.

Bana göre ürünün kötü yanları soğutması, hoparlörü ve yazılımı.

Scar 3 bakıyorum bende ve oldukça başarılı olduğunu görüyorum. Ge GP serisi Leopard Raider serileri yani MSI'da ilgilendiğim seriler. 144 Hz 3 ms %72 ntsc srgb 95 100 oyle bırsey olması lazım. 17.3 serilerine bakıyorum. Muhadil seriler zaten 14 15 koymuşlar Monster 9 ms koymuş ve ses berbat 2 bin lira için Monster alınmaz ki hafıza da 256 Monster'da ve ayrıca %92 srgb Monster'da Monster kaybettiği nokta TUF GF serisi muhadili kasalarla eşdeğer ürünlerini ge GP scar 2 3 gibi kasalar ile kıyaslıyor olması diye düşünüyorum. Sen ne dersin? Bende bu ara çok araştırıyorum. İndirim bekliyorum 😁 yalnız böyle msi asus lehine söylemde bulunduğuma bakma şuanda mağazacıyım çok sıkıntılı firmalar ürünler de çok sıkıntılı 😊 monster 9 ms olayı ses kaitesi ve en önemlisi stabil olmamakla şikayet edilip kullanıcıların çözüm sağlıyamadığını görünce bende vazgeçtim.

Son düzenleme:
Scar 3 bakıyorum bende ve oldukça başarılı olduğunu görüyorum. Ge GP serisi Leopard Raider serileri yani MSI'da ilgilendiğim seriler. 144 Hz 3 ms %72 ntsc srgb 95 100 oyle bırsey olması lazım. 17.3 serilerine bakıyorum. Muhadil seriler zaten 14 15 koymuşlar Monster 9 ms koymuş ve ses berbat 2 bin lira için Monster alınmaz ki hafıza da 256 Monster'da ve ayrıca %92 srgb Monster'da Monster kaybettiği nokta TUF GF serisi muhadili kasalarla eşdeğer ürünlerini ge GP scar 2 3 gibi kasalar ile kıyaslıyor olması diye düşünüyorum. Sen ne dersin? Bende bu ara çok araştırıyorum. İndirim bekliyorum 😁 yalnız böyle msi asus lehine söylemde bulunduğuma bakma şuanda mağazacıyım çok sıkıntılı firmalar ürünler de çok sıkıntılı 😊 monster 9 ms olayı ses kaitesi ve en önemlisi stabil olmamakla şikayet edilip kullanıcıların çözüm sağlıyamadığını görünce bende vazgeçtim.
Monster ın ekranında çok fazla ghosting var haberiniz olsun. Laptop kendinden motion blurlu olarak geliyor :D

Bu arada konuyu buldum, incelemenizi tavsiye ederim. Konu benim.

Monster ın ekranında çok fazla ghosting var haberiniz olsun. Laptop kendinden motion blurlu olarak geliyor :D

Bu arada konuyu buldum, incelemenizi tavsiye ederim. Konu benim.
Çoğu ıps panelde gerçekleşen az yada çok bir teknolojinin sorunu onun farkındayım lakin bu durum kötü mü çok sende. V19.3 yada 19.5 öneemiyorsun alma diyorsun değil mi 😁

Çoğu ıps panelde gerçekleşen az yada çok bir teknolojinin sorunu onun farkındayım lakin bu durum kötü mü çok sende. V19.3 yada 19.5 öneemiyorsun alma diyorsun değil mi 😁
Şöyle diyorum. Fiyat/performans ürünü istiyorsan Monster al. Ama yazılımsal hatalarının olduğunu unutma. Param var diyorsan ve kalite istiyorsan da Asus yada Msi.

Şöyle diyorum. Fiyat/performans ürünü istiyorsan Monster al. Ama yazılımsal hatalarının olduğunu unutma. Param var diyorsan ve kalite istiyorsan da ASUS ya da MSI.

V19. 3 modeli 9.500 v19. 5 11.300 256 SSD? ASUS ROG STRIX g 731 serılerı var piyasada 10.200 satıldı 2060'li 10700 bu modellerde 256 SSD 1 TB HDD var panel kalitesi daha iyi tepkimesi daha dusuk. Monster ROG STRIX g serisi bandında sarıyor. Tam bir ahmaklık. TUF kalitesinde cihaz uretıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı