Monster Tulpar T7 v19.7 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

gratefulcrimson

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1660TI
İşlemci
I7-9750H
Arkadaşlar merhaba, dün gece ve bugün bilgisayarımda 2 kere mavi ekran hatası aldım. Sorunu anlayamadım. Dün gece olan hatanın dump dosyası oluşmuş ama bugünkü oluşmamış. Hata neden kaynaklı yardımcı olabilir misiniz? Dump dosyasını WeTransfer'e yükledim. 091723-13437-01.dmp
Herkese teşekkür ederim.

Sizinle aynı hatayı mı alıyorum bilmiyorum. Benim bilgisayar garanti dışı olduğu için sizin gibi tamir odaklı müdahale etmiyorlar. Yaklaşık 1 haftadır tam odak sorunu araştırıyorum. Günde en az 3 ile 4 defa mavi ekran hatası alıyorum malesef.
Benim de garanti süresi geçmişti hocam, monster'a götürünce yine de ilgileniyorlar, ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti var sonuçta. Ücret çıkaracak bir şey olursa arayıp bilgi verip onay almadan işlem yapıyorlar.

Benim de garanti süresi geçmişti hocam, monster'a götürünce yine de ilgileniyorlar, ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti var sonuçta. Ücret çıkaracak bir şey olursa arayıp bilgi verip onay almadan işlem yapıyorlar.
18 Bin TL ücret çıkardılar. Ben esnaf işi parça satmak için yaptıklarını düşünerek araştırıyorum. Monster marka laptoplarda çok fazla mavi ekran görenler olmuş. Yazılımsal sorunları araştırıyorum.

Geri
Yukarı