Monster Tulpar T7 v20.3 nasıl?

Öncelikleriniz nelerdir?

Oyun performansı önceliğiniz ise Monster açık ara önde. 3060 2060'dan çok çok daha iyi. Ama önceliğiniz kalite ise Lenovo gerek malzeme yapısı gerek soğutması ile öne çıkıyor. Tercih size kalmış.

İkisi önemli ama ileride problem çıkmasını istemiyorum çünkü zamanında Monster ile yaşamıştım.

V21 kasası savunulacak kasa değil ince olmasından dolayı aşırı ısınma var.
90C i7 10875H oldukça iyi bir değer. Kocaman kasa 10870H cihazlar bile bu kadar ısınıyor. Hem ince hem de bu sıcaklıklarda çalışması gayet başarılı. Üstelik hiçbir ThrottleStop da yapmıyor. Malzeme kalitesi de iyi ayrıca. Magnezyum + alüminyum alaşım kasa. Bir tek klavye bir MSI değil o kadar. 2K 165Hz IPS ekranı oldukça iyi ve %100 sRGB destekliyor. Fiyatına göre oldukça başarılı bir cihaz.

1 - 90C i7 10875h oldukça iyi bir değer. Kocaman kasa 10870h cihazlar bile bu kadar ısınıyor. Hem ince hem de bu sıcaklıklarda çalışması gayet başarılı. Üstelik hiçbir ThrottleStop da yapmıyor. Malzeme kalitesi de iyi ayrıca. Magnezyum + alüminyum alaşım kasa. Bir tek klavye bir MSI değil o kadar. 2K 165Hz IPS ekranı oldukça iyi ve %100 sRGB destekliyor. Fiyatına göre oldukça başarılı bir cihaz.

Ben RTX 2060 kullanıyorum şu an üretimi durdurulan.

Geri
Yukarı