Monster Tulpar T7 v21.7 vs T7 v22.2

GP76 kasası ama 20k' lık laptop. Üstelik GE serisinden sonra en iyi soğutmaya sahip.
Bu güzel bir bilgi işte. Tabi kasanın MSI olduğunu duyunca ben de az çok farkı anladım.

Hocam V22.2' nin veya V21.7' nin profosyonel incelemeleri var mı bilmiyorum ama ikisi ayrı dünyada laptoplar soğutma, anakart, malzeme açısından.
İncelemeler olsaydı gerçekten güzel olabilirdi, ancak söyledikleriniz de beni tatmin etmeye yetiyor gibi.

Bu arada geçenlerde v22.2 modelini satın alan birinin malzeme kalitesinden yakındığını ve hatta vidalardan birinin hemen yalama olduğunu anlattığını okumuştum. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı veya görüş bildirebilir misiniz?

Fikrim yok. Olabilir ama.
Peki, çok teşekkür ederim.
@DarkReader @Forrest Bu arada eğer merak ediyorsanız V27.1 modelinin iç görünüşünü buldum ve buraya bırakıyorum. Bir kaç donanım farkı var sadece fotoğrafta, ancak v21.7 ile %95 aynı.

csm_Medion_Erazer_Beast_X20_Innereien_e7dab88b30.jpg

Son düzenleme:
Kelimesi kelimesine katılıyorum söylediklerinize.

Peki sizi v22.2 modelini almaya iten nedir?

İlk neden aradaki fiyat farkı. Cihaz eğer monster stoklarına teşrif ederse belleği 32 yaparak alacağım. V21.7 ile aralarında bin lira gibi fark vardı diye hatırlıyorum. O farka bellek alırım diye düşünüyorum. V21.7 de hafiflik ve incelik bakımından kafama takılıyordu ama onu eledim gibi. Tuş takımı da hoşuma gitmedi V21.7'de. Aslında en mantıklısı gidip mağazada ürünü görüp sağını solunu kurcalayıp almak ama İstanbul'a gitmek nerden baksanız 500'lük olmak demek.😊

İlk neden aradaki fiyat farkı. Cihaz eğer monster stoklarına teşrif ederse belleği 32 yaparak alacağım. V21.7 ile aralarında bin lira gibi fark vardı diye hatırlıyorum. O farka bellek alırım diye düşünüyorum. V21.7 de hafiflik ve incelik bakımından kafama takılıyordu ama onu eledim gibi. Tuş takımı da hoşuma gitmedi V21.7'de. Aslında en mantıklısı gidip mağazada ürünü görüp sağını solunu kurcalayıp almak ama İstanbul'a gitmek nerden baksanız 500'lük olmak demek.😊
v22.2 modeline RAM eklemesi yapıp almak gerçekten akıllıca. Ayrıca mağazaya gitmek bence de en doğrusu, ama sanırım ben de 500'lük olurum. 😄
Cihaz eğer monster stoklarına teşrif ederse belleği 32 yaparak alacağım.

Hepsiburada'da bulunuyor ürün. Sipariş etmeden önce Monster'ı arayıp konfigürasyonunuzu belirtirseniz, yine bu siteden de ürünü temin edebilirler size diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hepsiburada'da bulunuyor ürün. Sipariş etmeden önce Monster'ı arayıp konfigürasyonunuzu belirtirseniz, yine bu siteden de ürünü temin edebilirler size diye düşünüyorum.

Bu konuyu müşteri hizmetlerine sordum. Satıcı siz görünüyorsunuz konfigürasyonu değiştirebilir misiniz diye, olumsuz cevap verdiler maalesef.

Bu konuyu müşteri hizmetlerine sordum. Satıcı siz görünüyorsunuz konfigürasyonu değiştirebilir misiniz diye, olumsuz cevap verdiler maalesef.
Üzüldüm bu duruma. Sanırım kendi sitelerinde işçilik parası alıyorlar tabi doğal olarak.

@volkannergun @karolla @Radeon RX 5500M @mirsady

Hocalarım, sizler de ilk mesajda ve başlıkta da belirttiğim konu hakkında görüş bildirirseniz çok mutlu olurum.
Bu arada eğer merak ediyorsanız V27.1 modelinin iç görünüşünü buldum
V21.7 olacaktı doğrusu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı