Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Cihazı bugün teslim aldım kurumlarını yaptım şimdi kara kara düşünüyorum, cihazın panelinde bir sorun var sağ üst tarafında panelde kayma mevcut, ayrıca alt kısımda 3 adet ışık sızması var, değişim talep edeceğim bekle dur artık hatasız gelene kadar.
Paneldeki sorun cidden göze batıyor, sızma pek de önemli değil.ış

Cihazı bugün teslim aldım kurumlarını yaptım şimdi kara kara düşünüyorum, cihazın panelinde bir sorun var sağ üst tarafında panelde kayma mevcut, ayrıca alt kısımda 3 adet ışık sızması var, değişim talep edeceğim bekle dur artık hatasız gelene kadar.
Paneldeki sorun cidden göze batıyor, sızma pek de önemli değil.
ışık sızması normal hocam msı de alsanız aynı özellikle mat ıps panellerde oluyor maalesef ama panel kayması kabul edilebilir bir durum değil ciddi hata cihazını göndermeni tavsiye ederim.

Paneldeki sorun cidden göze batıyor, sızma pek de önemli değil.
hemen geri iade et dusunme bıle
Arkadaşlar bende 1 ay once aldım butun kontrollerı yaptım. Şuanda sizlerin yazdığı bütün sorunları tek tek her yazdıgınızda kendı notebook umda ıncelıyorum. Ne tuş kayması ne kasada ve ekran cerecevesınde dalgalanma ve ya şişkinlik mevcut değil. Evet bazı ufak seyler gormezden gelınebılır ama ben kabul etmezdim 14 gun iade hakkın var sorgusuz sualsiz. 16k para verilen aletler bunlar uzun yıllar kullanıcaksınız sızı rahatsız eden her ne varsa bu gunden gune buyuyecektır ıcınızde. Icınızde kalmasın değişim talep edin ve ya iade

cihaz yeni geldi batarya kalibrasyonu yapıyorum biter bitmez atarım bu arada cihaza zaten sahip olan arkadaslarda bios versiyonlarını yazarlarsa karsıalstırırız
20211102_164953.jpg

Son düzenleme:
cihaz yeni geldi batarya kalibrasyonu yapıyorum biter bitmez atarım bu arada cihaza zaten sahip olan arkadaslarda bios versiyonlarını yazarlarsa karsıalstırırız
Eki Görüntüle 1204682
hocam zaten bizde advanced de var ben direkt bir tuş kombinasyonu veya farklı bir ulaşım eklentisi geldi sandık :) :)

Dosya Ekleri

• 1635861556994.jpg
    1635861556994.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 41
Cihazı bugün değişim için gönderdim, umarım gelen ürün sorunsuz olur.
İade etsem yerine daha iyisini koyamam fiyatı da arttı zaten.

fn + f3 le touch pad kapanmıyor mu ekranda kapandı işareti cıkıyor ama touch pad hep aktif bilen birisi varsa yardım edebilir mi
hemen geri iade et dusunme bıle
Arkadaşlar bende 1 ay once aldım butun kontrollerı yaptım. Şuanda sizlerin yazdığı bütün sorunları tek tek her yazdıgınızda kendı notebook umda ıncelıyorum. Ne tuş kayması ne kasada ve ekran cerecevesınde dalgalanma ve ya şişkinlik mevcut değil. Evet bazı ufak seyler gormezden gelınebılır ama ben kabul etmezdim 14 gun iade hakkın var sorgusuz sualsiz. 16k para verilen aletler bunlar uzun yıllar kullanıcaksınız sızı rahatsız eden her ne varsa bu gunden gune buyuyecektır ıcınızde. Icınızde kalmasın değişim talep edin ve ya iade
ışık sızması varmı sizde

fn + f3 le touch pad kapanmıyor mu ekranda kapandı işareti cıkıyor ama touch pad hep aktif bilen birisi varsa yardım edebilir mi

ışık sızması varmı sizde
ışık sızması herkeste var hocam olmaması imkansız ıps mat panelde msı da alsanız var hiç olmama ihtimali yok öyle bir panel yok sertifikalı panellerde bile oluyor önemli olan ne boyutta olduğu yoksa dediğim gibi olmama ihtimali imkansız

Yeni konular

Geri
Yukarı