Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Nerede olduğunu bilmiyorum ama yarın şubeye ulaşacakmış bugün aradım. Bende merakla bekliyorum :)

Sıkıntı olmaz hocam. Direk sitesinden aldığınız için orada doğrudan o SSD'yi seçmiş görünüyorsunuz. Siz yine de kontrol edin.

Sıkıntı olmaz hocam. Direk sitesinden aldığınız için orada doğrudan o SSD'yi seçmiş görünüyorsunuz. Siz yine de kontrol edin.
Bakalım tüm kontrolleri yapıcam sıkıntısız bir süreç geçirmek istiyorum aksi takdirde laptopu yollaması geri gelmesi falan tekrar 1 hafta daha beklemek istemiyorum.

Bakalım tüm kontrolleri yapacağım sıkıntısız bir süreç geçirmek istiyorum aksi takdirde laptopu yollaması geri gelmesi falan tekrar 1 hafta daha beklemek istemiyorum.

Bende istemiyorum ama şimdiden o duruma düştüm bile😆. İnşallah beni yanıltırlarda sanmıyorum yanıltacaklarını. Şimdiden herkese hayırlı olsun. Bana da gelip geri gönderdikten sonra hayırlı olur inşallah.

Bende istemiyorum ama şimdiden o duruma düştüm bile😆. İnşallah beni yanıltırlarda sanmıyorum yanıltacaklarını. Şimdiden herkese hayırlı olsun. Bana da gelip geri gönderdikten sonra hayırlı olur inşallah.

Kötüyü çağırma hocam 😅 inşallah sorun çıkmaz bak siparişinde sorun olanlar yazıyor sorun olmayıp da kullanan adam foruma bile girmiyor oyun oynamaktan öyle düşün 😅😅

Ben soğutucu kullanmıyorum laptop un tam arkasına bitane roman koyuyorum yerden yükseltmek için (hava giriş yerlerini engellemeyecek şekilde) bana yetiyor bu şekilde pcde mining yapıyorum .. yazın misafirimin soğutucusunu kullandım gpu sıcaklığı 73 ten 67 68 kere kadar düştü cokta dandik biseydi deneyimimden yola çıkarak yazdım bence soğutucunun etkisi var hocam diyeceklerim bu kadar
hocam bilgisayarınızın alt hava alıkları yeterince genis degilse evet ciddi farklar görebilirsiniz yukarıda bahsettigim konu hava alıkları yeteri kadar genis olan t7 v25 gibi cihazlar icin gecerli

Merhaba. Yaklaşık 1.5 haftadır v25.1 kullanıyorum. Önceki gönderilerimde gerekli yorumlarımı ve performans değerlerini görebilirsiniz.

Soğutucu konusunda Monster Notebook Soğutucu ile yola çıkmıştım. Fakat sanırım modelin kronik sorunu olarak yüksek motor sesi mevcuttu. Bu bağlamda ürünü iade edip eskiden kullandığım Zalman NS2000 model Notebook Soğutucuyu satın aldım. Hem ses, hem kalite hem de performansından son derece memnunum.

Son olarak da eğer bir laptop kullanıyorsanız mutlaka bir soğutucu ile kullanın. Soğutucunun ana görevi gerekli hava akışını stabil ve iyi bir şekilde sağlamak, hava akımını arttırmak ve diğer bileşenlere etki edecek şekilde destek sağlamaktır. Soğutucusuz ve soğutuculu olarak yaptığım testlerde 10-15 dereceye kadar etki gördüğüm oyunlar oldu. Kaldı ki kullandığınız ürün bir masaüstü değil laptop. Her ne kadar ısı ve diğer noktalarda gerekli testlerden geçerek üretilselerde donanım ve ürün sağlığı açısından daha uzun ömürlü bir kullanım vaat edecektir.

Ürünü alan herkese tekrardan hayırlı olsun. Pişman olmayacaksınız.

Hocam PC gelince ilk ne yaptın ne gibi testler yaptın? Bir de forumlarda gelen USB ile kurulum yapmayın kendi sitelerinden yapın donanımların falan diyenler var sen ne yaptın sorun var mı, USB'deki sürücüler güncel mi?

Hocam PC gelince ilk ne yaptın ne gibi testler yaptın? Bir de forumlarda gelen USB ile kurulum yapmayın kendi sitelerinden yapın donanımların falan diyenler var sen ne yaptın sorun var mı, USB'deki sürücüler güncel mi?
Ben w10 usbmi ve sürücüler için ayrıca bir usb hazırladım hepsi sitedeki güncel sürücüler işi garantiye almak lazım bir daha uğraşmaya gerek yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı