Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Şimdi kontrol ettim aynı durum bende de var. Bence hiç göndermeyin siz söyleyene kadar farkında bile değildim. Gelen üründe ölü piksel falan olursa daha sıkıntı olur.
Peki çok teşekkürler bence kasayla alakalı bir kronik olay ama cok az bellı oluyor sorun bile değil aslında

Cumartesi de çalışıyor mu hocam Monster iş gününden sayılıyor mu? 29 Ekim'de iş gününden sayacaz mı? Haftaya kaldı gibime geliyor benim 22 Ekim'den kaç iş günü oldu yarını da sayarsak 22 Ekim sabah 8 de siparişe alındı diye esaj geldi Monster'dan SMS
Evet cumartesi açık mağazaları.

Cumartesiyi de iş gününden sayıyorlar mı o zaman? 6 iş günü oldu sipariş vereli bu cumartesi 8 iş günü olacak yanlışmıyım? 22sinden hesap edersek
Ben sanmıyorum iş gününden saydıklarını. İş günü belirli bir tabirdir sonuçta her iş yerinin kendi sistemine göre değişmez. Ki zaten ben aradığımda sizin bugün 7. İş gününüz demişlerdi. 20 ekimden sayarsak

Hocam sipariş durumunda değişiklik var mı? Kargo şirketleri çalışıyor bildiğim kadarıyla bugün yarın mantıklı gelmedi
Bugün öğleden sonra ve yarın kargo şirketleri çalışmıyor. Cumartesi yarım gün içerisinde eğer mağazaya ürünler gelir ise bize dönüş sağlanır. Ama bence yetişmez Pazartesi ancak haber gelir

Bugün öğleden sonra ve yarın kargo şirketleri çalışmıyor. Cumartesi yarım gün içerisinde eğer mağazaya ürünler gelir ise bize dönüş sağlanır. Ama bence yetişmez Pazartesi ancak haber gelir
Hocam daha bugün 4 gibi kargodan mause ile klavye geldi, yarında tahmini teslim gözüküyor bir kargom bakalım
Ben sanmıyorum iş gününden saydıklarını. İş günü belirli bir tabirdir sonuçta her iş yerinin kendi sistemine göre değişmez. Ki zaten ben aradığımda sizin bugün 7. İş gününüz demişlerdi. 20 ekimden sayarsak
Anladım hocam bizim daha 5 iş günü olmuş
Bencede haftaya kaldı gibime geliyor, beni arayan soran olmadı daha sipariş de değikilik yok, yeni konu açan bir arkadaş daha var onu da aramışlar sanrm bugün pc gelince ne gibi testler yapacam diye soruyordu
Ben mağazadan alacağım için benim için sorun olmaz. Sıkıntı mağazaya ne zaman geleceği.
Hangi şehir hocam

Benim daha bu akşam 4 gün oldu. Sanırım bana daha var😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı