Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Hocam ben değişim talebi oluşturdum. Servise kargoladım ürünü. Sıfır başka bir cihazla değişim talep ettim. Çünkü gerçekten rahatsız ediyordu beni hem sol hem sağ tarafta vardı.
Bende de aynı şekilde yandan bakınca dalgalı gözüküyor. Sağ tarafta kalkma yok ama solda hafif kalkma var 1 ay oluyor kullanalı. Genel sıkıntı ya gelen cihazı farklı olacağını düşünmüyorum.

Bende de aynı şekilde yandan bakınca dalgalı gözüküyor. Sağ tarafta kalkma yok ama solda hafif kalkma var 1 ay oluyor kullanalı. Genel sıkıntı ya gelen cihazı farklı olacağını düşünmüyorum.
Hocam bende daha makul seviyedeydi yandan bakınca rahatsız ediyordu ama kalkma vs yoktu yinede hakkımı kullanıp değişim talep ettim içimde ukte kalsın istemedim. O kadar para veriyoruz sıkıntılı cihaz göndermemeliler. Kabul edilebilir birşey değil sıkıntının küçüğü büyüğü olmaz diye düşünüyorum sıfır cihazlarda.

Bende de aynı şekilde yandan bakınca dalgalı gözüküyor. Sağ tarafta kalkma yok ama solda hafif kalkma var 1 ay oluyor kullanalı.

Hocam bende daha makul seviyedeydi yandan bakınca rahatsız ediyordu ama kalkma vs yoktu yinede hakkımı kullanıp değişim talep ettim içimde ukte kalsın istemedim. O kadar para veriyoruz sıkıntılı cihaz göndermemeliler. Kabul edilebilir birşey değil sıkıntının küçüğü büyüğü olmaz diye düşünüyorum sıfır cihazlarda.
Ben mail ile bildirdim daha sonra getiririm diye sonuçta garanti kapsamında değişim olacaksa yine olur değil mi?

Değişim ilk 14 gün için geçerli sanırım. Ama tabi isterseniz servise gönderip sorunun çözümü için alternatif yapılabilir. Panel değiştirilebilir.
Panel içindeki ekran için bu cihazın kronik bir sorunu bence. Benimki f2 den f5 tuşuna kadar kalkık alt taraftan bastırınca oturuyor sonra geri atıyor bir güne.

Dosya Ekleri

• 80bab965-dfe8-4fc5-b66b-0789464f24c9.jpg
    80bab965-dfe8-4fc5-b66b-0789464f24c9.jpg
    132,1 KB · Görüntüleme: 129
Panel içindeki ekran için bu cihazın kronik bir sorunu bence. Benimki f2 den f5 tuşuna kadar kalkık alt taraftan bastırınca oturuyor sonra geri atıyor bir güne.
Bana da kronik gelmişti ilk başta sonrasında o sorunu yaşamayan kullanıcılara şahit olunca dikkat edilmediğini düşündüm ve değişim talebinde bulundum.

O ekran sorunu maalesef var GP kasalarda. MSI kalite kontrole daha önem veriyor. Monster maalesef pek önem vermiyor. Değişim talep edin ve özellikle o sorunu olmayan bir cihaz vermelerini iletin. Cihazda sorun var sonuçta keyfi değil. Kabul etmek zorundalar. İlerde ne olacağı belli olmaz.

O ekran sorunu maalesef var GP kasalarda. MSI kalite kontrole daha önem veriyor. Monster maalesef pek önem vermiyor. Değişim talep edin ve özellikle o sorunu olmayan bir cihaz vermelerini iletin. Cihazda sorun var sonuçta keyfi değil. Kabul etmek zorundalar. İlerde ne olacağı belli olmaz.
Aynen öyle hocam verdik bekliyoruz. İnşallah değişim talebi onaylanır.

Cihazı bugün teslim aldım kurumlarını yaptım şimdi kara kara düşünüyorum, cihazın panelinde bir sorun var sağ üst tarafında panelde kayma mevcut, ayrıca alt kısımda 3 adet ışık sızması var, değişim talep edeceğim bekle dur artık hatasız gelene kadar.
Paneldeki sorun cidden göze batıyor, sızma pek de önemli değil.

Dosya Ekleri

• 20211101_193843.jpg
    20211101_193843.jpg
    251,7 KB · Görüntüleme: 116
  • 20211101_193850.jpg
    20211101_193850.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:

Geri
Yukarı