Monster vs Lenovo

Bütçe
7500-9000
Ideapad 3 serisinden ısınma sorunu yok. Bunu diyenler neye dayanarak diyor anlamıyorum. Bildiğim tek sorunu yük altında CW yapması. Ideapad 3 alın geçin. İşlemcisi de daha güçlü zaten.

Onu herkes biliyor da bir yere durmadan götürüp mü oynayacaksınız?
Öyle değilse niye o kadar para veriyorsunuz?
Masaüstü toplayın.
Masaüstünü biliyorum ama onların sistemi her ne kadar daha güçlü olsa ben laptop kuallnamaya bayılıyorum ve dediğiniz gibi yer değiştiririm sürekli

Oyun için.
Yav arada kalmamın sebebi Lenovo'larda RGB klavye yok ondan dolayı yoksa her koşulda Lenovo fanboyuyum.

500 TL daha verebilir misiniz?
Klavye 4 bölgeli RGB, kutu içinden RGB mouse çıkıyor. RGB'ye doyarsınız. Ve malzeme kalitesi olarak rakipsizdir. 1650'ye OC imkanı sunuyor, ve mux Switch var. 1650 Ti performansını yakalarsınız hatta geçersiniz.

Masaüstünü biliyorum ama onların sistemi her ne kadar daha güçlü olsa ben laptop kuallnamaya bayılıyorum ve dediğiniz gibi yer değiştiririm sürekli.

Bende laptop kullanıyorum ama evde gezmek dışında başka işi olmuyor.
Eğer evden işe gibi durumlar varsa laptop alınmalı ama sizin kararınız.
Bir 10 yıl daha o laptopu kullanırsınız.

500 TL daha verebilir misiniz?
Klavye 4 bölgeli RGB, kutu içinden RGB mouse çıkıyor. RGB'ye doyarsınız. Ve malzeme kalitesi olarak rakipsizdir. 1650'ye OC imkanı sunuyor, ve mux Switch var. 1650 Ti performansını yakalarsınız hatta geçersiniz.

Belki verebilrim ama OC konusunda kararsızım yani yapmayı bilmesem de öğrenirim ama OCtan korkuyorum bilgisayara zarar verebilir diye
Bende laptop kullanıyorum ama evde gezmek dışında başka işi olmuyor.
Eğer evden işe gibi durumlar varsa laptop alınmalı ama sizin kararınız.
Bir 10 yıl daha o laptopu kullanırsınız.

Aklıma takıldı laptopunuzun özellikleri neler ve markası nedir?

Özellik olarak baktığımızda Lenovo kesinlikle. Fakat kalite farkı kalmadı artık. Daha üst düzey bir Monster olsaydı onu önerirdim.

Geri
Yukarı