Çözüldü Most Wanted 2012 geç tepki problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar her zamanki sokaktan oyun aldım geçen günlerde. Batman, Assassin's Creed 3, Most Wanted, GTA 4 oyunlarını aldım.

Most Wanted hariç hepsi 1920*1080 çözünürlük ve Ultra ayarlarda kasmadan oynanıyor tabii GTA 4 Ultra'da sıkıntı yaratıyor :D

Ancak Most Wanted 2012 FPS değeri 40'ın üzerinde olmasına rağmen araba geç tepki veriyor. Yani sağa dönmek için tuşa basıyorum 0,50 salise sonra tepki veriyor.

Hali ile arabayı bir türlü toparlayamıyorum. Oyun orijinal değil. Oyunun kendisi mi böyle? Ayarlardan mı acaba? Dediğim gibi FPS değeri Ultra ayarlarda gayet tatmin edici düzeyde oluyor.

Bu arabadaki geç dönme sorunu nasıl düzelir?

Kardeşim bende de oldu sürüş hassasiyeti var onu kendine göre ayarla bu kadar.
Arkadaşlar her zamanki sokaktan oyun aldım geçen günlerde. Batman, Assassin's Creed 3, Most Wanted, GTA 4 oyunlarını aldım.

Most Wanted hariç hepsi 1920*1080 çözünürlük ve Ultra ayarlarda kasmadan oynanıyor tabii GTA 4 Ultra'da sıkıntı yaratıyor :D

Ancak Most Wanted 2012 FPS değeri 40'ın üzerinde olmasına rağmen araba geç tepki veriyor. Yani sağa dönmek için tuşa basıyorum 0,50 salise sonra tepki veriyor.

Hali ile arabayı bir türlü toparlayamıyorum. Oyun orijinal değil. Oyunun kendisi mi böyle? Ayarlardan mı acaba? Dediğim gibi FPS değeri Ultra ayarlarda gayet tatmin edici düzeyde oluyor.

Bu arabadaki geç dönme sorunu nasıl düzelir?

Arkadaşlar sorunu arastirdiktan sonra cözmüs bulunmaktayim...

Benim söylediklerimi takip ettikten sonra oyunun tadina varacaksiniz...

Ilk oncelikle.

Documents\Criterion Games\Need for Speed(tm) most Wanted\Save\0

Save dosyasinin ıcindeki 0 yazan klasöre girin.

Control yazan dosyayi not defteriyle acin ve.

Steerleft = 0, key_left,0.00,1.00
Steerrıght = 0, key_rıght,0.00,1.00

Yazan komut satirlarini bulun ver.

1 yazan yerleri dilediginiz sekilde 2 - 3 olarak degistirin ben 3 yaptim daha rahat kontrol sagladim...

Ornek:

Steerleft = 0, key_left,0.00,3.00
Steerrıght = 0, key_rıght,0.00,3.00

Olarak ayarlayip kaydedin...ve oyunun tadini cikarin...

Geri
Yukarı