Motor ehliyeti hakkında 2023

lucix

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi sürüşler bu sene kısmetse 2-3 aya A1 Ehliyete yazılmayı planlıyorum 18 yaşıma Temmuz'da gireceğim a2'yi o zaman almak istiyorum.
Rks blazer 50CC motorum var güzel bir şekilde sürüyorum, direksiyon hakimiyetim ve sürüşüm iyi fakat manuel bir Motor'da nasıl olur bilemiyorum hiç manuel motor sürmedim fakat Rks'den sonra manuel motora geçmeyi istiyorum.
Sorularım.
1-)A1 yazılı sınav kolay mı? Çıkan soruları nereden bulabilirim?
2-)A1 direksiyon sınavı kolay mı?
3-)Manuel motoru kullanmak zor mu?
4-)Kurs ücreti haricinde harç, değerli kağıt bedeli, vakıf payı haricinde ne ödüyoruz? Ona göre parayı ayarlayacağım.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
A1 yazın aldım cg ile aldım biraz kanser etti cg vitesi ters olduğu için sen A2 alacaksan büyük ihtimal pulsar ile alacaksın güzel motordur vites göstergesi olmuyor onda vitesi aklında tutması zor olabilir benim kullandığım cg de vardı rahattım :D zaten sen hazır olana kadar sınava almıyorlar benimki öyleydi ben bayağı bir eğitim gördüm o parkurda kendi isteğimle motor kullanmak zevkliydi yaz sıcağı :D mis gibiydi sınav da heyecan yapma diyeceğim de yapıyorsun parkurda sürekli dene kendini süreden korkma iyi yapmaya çalış zaten gidon sallamayı biliyorsun motosiklete aşinasın zorlanmazsın.

Geri
Yukarı