Motorine rekor zam

• Konuyu başlatan Kyras
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 2B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 4:38.

Boş versenize ne konuşuyoruz ki. Hükümet destekçilerinin beyni bu. İsterse benzinin litresi 100 TL olsun suçlu pompacıdır.

Bu kaçıncı konum sayamıyorum artık. Tamam açmayayım demistim fakat rekor zammı görünce mecbur açmalıyım diye düsündüm. Motorine gelen zamdan sonra benzine gelen zammı yazmayacagım bile. Bu gece büyük bir kuyruk bekleniyor. Motorine 2 lira zam gelmis bulunmakta. Yaziklar olsun baska bir şey diyemiyorum artik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha çok zamlanacak hiç telaş etmeye bile gerek yok hocam en iyisi araba almamak kendi fikrime göre.

Dakika 4:38.

Boş versenize ne konuşuyoruz ki. Hükümet destekçilerinin beyni bu. İsterse benzinin litresi 100 TL olsun suçlu pompacıdır.

Bizde de aynı. Esnafız. Atıyorum 5 mt üçlü fiş. Gelişi 85 satıyoruz 110 TL'ye. Tamam pazarlıkla 100'e indirsek gene neyse. Zammı bizim yaptığımızı sanıyor köylüler falan. Adam 40a alacağım diyor. Gitmiyor dükkandan. Başımızda duruyor. Polis çağırıyoruz diyoruz hiç umurunda değil adamın. Dünyadaki en stresli iş esnaflık. Daha streslisi varsa buyurun söyleyin konuşalım.
Daha çok zamlanacak hiç telaş etmeye bile gerek yok hocam en iyisi araba almamak kendi fikrime göre.

Tüm işini arabayla gören, ekmek teknesi araba olan ne yapsın hocam?

Gerçekten eğer araba kullanmak zorunda iseniz en azından bir yerden bir yere gitmek için araç kiralama uygulamalarını tercih edin şu an fiyatları uygun gerçi yakında ona da zam gelir.

Bizde de aynı. Esnafız. Atıyorum 5 mt üçlü fiş. Gelişi 85 satıyoruz 110 TL'ye. Tamam pazarlıkla 100'e indirsek gene neyse. Zammı bizim yaptığımızı sanıyor köylüler falan. Adam 40a alacağım diyor. Gitmiyor dükkandan. Başımızda duruyor. Polis çağırıyoruz diyoruz hiç umurunda değil adamın. Dünyadaki en stresli iş esnaflık. Daha streslisi varsa buyurun söyleyin konuşalım.

Tüm işini arabayla gören, ekmek teknesi araba olan ne yapsın hocam?

Bende esnaflık yapmıştım zamanında. Biliyorum neler çektiğinizi. İnan seni bir tek ben anlarım. Allah sabır versin.

Geri
Yukarı