Motorum soğmadan 2. şarkı geldi

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Dün bazı kişilerin bildiği üzere ilk şarkımı paylaşmıştım ve burada destek ve eleştiri istemiştim, maalesef o konu bazı sebeplerden dolayı kapandı.
Az önce 2. şarkımı paylaştım, aşağıya 1. ve 2. şarkımın linklerini bırakacağım, hatalarımı az çok biliyorum ve onları aşmaya da çalışıyorum inşallah yakın zamanda aşabilirim.
1. şarkı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. şarkı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuda destan mı yazdın da böyle bir öneri veriyorsun?
Bilgimi boş yere sınama. Ayrıca destan yazmama da gerek yok, azıcık müzikten anlasan bile ritim tutturamadığını, bunun bahanesi olmayacağını, kayıtların acele ile alınamayacağını, back vokallerin dandik olduğunu, sesinin beatlere uymadığını, çok fazla duraksamaması gerektiğini anlardın.

Bilgimi boş yere sınama. Ayrıca destan yazmama da gerek yok, azıcık müzikten anlasan bile ritim tutturamadığını, bunun bahanesi olmayacağını, kayıtların acele ile alınamayacağını, back vokallerin dandik olduğunu, sesinin beatlere uymadığını, çok fazla duraksamaması gerektiğini anlardın.

Sen çok bilgili bir abiye benziyorsun. Arkadaş Bir dahakine yapacağı bir şeyi sana danışsın uyar mı size?

İyi de bunun yoldan dönmesi gerektiği anlamına mı geliyor? ananın karnından müzik ilemi doğuyorsun? herkes kendini geliştirebilir senin harika heves kırıcı önerilerin çok önemli değil, çalışsa başaracağı yoldan neden dönsün ki?

Azıcık müzikten anlaşan çalışarak gelişebileceğini, şu anki popüler sanatçıların da anasının karnından rap müzik söylemeyerek doğduğunu anlardın.

İyi de bunun yoldan dönmesi gerektiği anlamına mı geliyor? ananın karnından müzik ilemi doğuyorsun? herkes kendini geliştirebilir senin harika heves kırıcı önerilerin çok önemli değil, çalışsa başaracağı yoldan neden dönsün ki?
Reis Bilgili abi kesin kararı verdi bu yoldan dönülecekmiş. Boş ver 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı