Mount & Blade: Bannerlord alınır mı?

Arif93

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Mount & Blade: Warband satın aldım ve denedim fakat oyun görevler bitene kadar iyi ilerliyordu, oyunun altından bir hikaye çıkmasını bekliyordum fakat oyun "para kazan - adam topla - savaş" mantığına dönünce "sığ" buldum ve sildim. Yakın zamanda belki modlarla yeniden şans verebilirim.

Bannerlord'da da durum aynı mı? Aynı değil ise satın alıp GFN üzerinden oynayacağım.

Yakın zamanda Mount & Blade: Warband satın aldım ve denedim fakat oyun görevler bitene kadar iyi ilerliyordu, oyunun altından bir hikaye çıkmasını bekliyordum fakat oyun "para kazan - adam topla - savaş" mantığına dönünce "sığ" buldum ve sildim. Yakın zamanda belki modlarla yeniden şans verebilirim.

Bannerlord'da da durum aynı mı? Aynı değil ise satın alıp GFN üzerinden oynayacağım.
Alınır.

Değmez.

Mount & Blade: Bannerlord oynarken hiçbir zaman bu oyun olmuş diyemeyeceksin gerçekten çok eksik yönleri var her şeyden biraz var ama hiçbiri tam değil bana verdiğim parayı tam karşılığını veremedi bu fiyatta çok daha güzel oyunlar var kararını sen verirsin artık​

Değmez.

Mount & Blade: Bannerlord oynarken hiçbir zaman bu oyun olmuş diyemeyeceksin gerçekten çok eksik yönleri var her şeyden biraz var ama hiçbiri tam değil bana verdiğim parayı tam karşılığını veremedi bu fiyatta çok daha güzel oyunlar var kararını sen verirsin artık​

Hocam oyun hala erken erişimde.

Dosya Ekleri

• b1.png
    b1.png
    124,7 KB · Görüntüleme: 60
60 TL'den Epic'ten aldım fakat amaç destek olmam ve erken erişimden çıkınca oynayacak olmam.
Warband için kendisi sandbox oyun yani aslında hikayeni kendin yazıyorsun. İstersen köy yağmalarsın, kervanlara dalarsın veya ticaretle uğraşırsın oradan kazanırsın.
İster kendi krallığını kurarsın ve Kalradya'ya hükmedersin veya taht taliplilerinin davasına ortak olursun onun için savaşırsın veya bir krallığa girip onlar için çalışır veya onları kendi içlerinde karıştırırsın. :D

Bannerlord'da da durum aynı mı? Aynı değil ise satın alıp gfn üzerinden oynayacağım.

Ben oyunu 90 saat oynadım Warband alma çünkü zaten Bannerlord daha yeni çıktı eksiklerinin olması ve modların az olması Bannerlord zaten her şey bitmiştir diye çıkmadı neredeyse her hafta güncellemeler alıyor bilgisayarım kaldırır diyorsan al çünkü oyunda büyük ordularla savaşıyorsun ben 1050 16 RAM i7 7.nesil ile yüksek ayarlarda oynadım fakat savaşta fazla kişi oldu mu kasıyor medium ayarlarda oynarsan sistem benim ki gibiyse iyi şekilde oynarsın.

Geri
Yukarı