Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

9 Saatlik Oynanışın ardından :
+ Multiplayer eğlenceli fakat server hataları var, adamlar zaten hata olduğunu ve bunu fixlemeye çalıştıklarını duyurdu oyundan.
+ Grafikler gelişmiş *GÖLGE AYARI BİRAZ PROBLEMLİ KAPATMANIZI ÖNERİRİM*
+ Siegeler için farklı seçenekler mevcut.
+ Hikaye mevcut.
+ Yoldaş olayı daha gelişmiş.
+Başlangıçta yapılan tercihler gerçekten etki yaratıyor karakterde.
+Yanlış anlamadıysak farklı başlangıçlar var. (Arkadaşım farklı ben farklı başladık bilmiyorum)
+ Denilenin aksine türkçe mevcut, eksikleri olsada oyunu anlıyorsunuz

Tabii sizi tatmin etmek zorunda değil, oyun daha erken erişim sürecinde bu yüzden sizlere tavsiyem 2 saatlik deneme süresini kullanmanız.
Türkçe dil desteği erken erişim sırasında olmayacağını söylemişlerdi. Sanırım gördüğüm kadarıyla şu an Türkçe dil desteği var. Ama dil durumu nasıl bilgilendirir misiniz?

Türkçe dil desteği erken erişim sırasında olmayacağını söylemişlerdi. Sanırım gördüğüm kadarıyla şu an Türkçe dil desteği var. Ama dil durumu nasıl bilgilendirir misiniz?
Hocam silahlar isimleri ve asker isimleri ingilizce, bazı metinler (hatadan olabilir aynı metni türkçe de okudum) ingilizce olabiliyor.

İade edildikten sonra parayı tekrar kartına yatırabiliyor olsaydı daha sağlıklı olurdu. Ancak iade ederse tüm ücret Steam hesabına dönüyor. Steam ile korunduğu için çok geçmeden kırılması gerekiyor, bence de korsanda deneyip satın almak mantıklı gibi gözüküyor.
Hocam oyun online tabanlı, online oynanan bir oyun değil mi? Nasıp kırılcak? Ben mi yanlış biliyorum yoksa?

Oyunda çok büyük buglar var. Oyuna başladığım anda sıkıntı yaşadım. Karakterim render etmedi. Savaşlarda görünmez takılıyodum. Bir kaç kez daha yeniden başladığımda düzeldi. Ama bu seferde itemler render olmuyordu. En sonunda oynayabildiğimde ise eğlendim oyundan. Adamlar güzel iş yapmış. Bence alınır.

Hocam oyun online tabanlı, online oynanan bir oyun değil mi? Nasıp kırılcak? Ben mi yanlış biliyorum yoksa?
Online tabanlı oyunlar da kırılabiliyor. Mesela kullanıcılar kendi server açıp oynayabiliyorsa o oyun kırılabilir buna örnek olarak Minecraft, yine aynı seriden Warband gibi oyunlar örnek verilebilir.
Mesela CS:GO'nun da ücretsiz olmadan önce crack sürümü mevcuttu, topluluk sunucularına girebiliyordun. Belki kırılır ama online olmaz orasını bilemem. Crack oynamanızı da tavsiye etmiyorum, virüs bulaşabilir, oyun dosyası eksik olabilir, online oynayamayabilirsiniz vb. İleride çok daha büyük indirimler olacaktır zaten. Önümüzde yaz indirimleri falan var en az %40 indirime gireceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı