Mount & Blade II: Bannerlord Birlik Sınıflandırma

LawLost

Decapat
Daha fazla  
Bannerlord'da savaşta birlik sınıflandırma konusunda sorun yaşıyorum. Yoldaşlarım arkada kalıp savaşta yaralanmasın diye Warband'da ki gibi farklı bir sınıfa alıp arkada bırakmaya çalışıyorum ama oyun izin vermiyor. Biraz araştırdım ve izlediğim videoda ki adamın ekranında asker sınıflandırma için görsele eklediğim bir simge var. Benim oyun ekranımda ise öyle bir simge yok. Oyunum orijinal, acaba bir bug mı oldu yoksa yeni güncellemeyle kaldırıldı mı bu özellik ?

Dosya Ekleri

• IMG_20220724_151346.jpg
    IMG_20220724_151346.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 374
  • IMG_20220724_151323.jpg
    IMG_20220724_151323.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 296
Güncelleme ile kalktı hocam. Savaş öncesi dizilimde tüm yoldaşları komutan yapmak ama yanlarına asker vermemek yapabileceğin tek şey.

Güncelleme ile kalktı hocam. Savaş öncesi dizilimde tüm yoldaşları komutan yapmak ama yanlarına asker vermemek yapabileceğin tek şey.
Aşırı saçma olmuş, 12 yıl önce piyasaya çıkan Warband'da ki sistem 2020'de çıkan oyunlarından daha iyi. Aynı Warband'da ki gibi basit, istediğimiz askeri 1-9 arasında bir slota koyma mekaniği olmalıydı. Böyle çok karışık ve savaştan önceki ekranda süvarilerin bazıları okçu sınıfında falan sayılıyor. Bug dolu bir oyun. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

Aşırı saçma olmuş, 12 yıl önce piyasaya çıkan Warband'da ki sistem 2020'de çıkan oyunlarından daha iyi. Aynı Warband'da ki gibi basit, istediğimiz askeri 1-9 arasında bir slota koyma mekaniği olmalıydı. Böyle çok karışık ve savaştan önceki ekranda süvarilerin bazıları okçu sınıfında falan sayılıyor. Bug dolu bir oyun. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
Savaş öncesi dizilim mekaniği için gerekliydi hocam. Tam sürümde buglar düzelmiş olur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı