MSI 27" G274qpf muadili hoparlör bulunan monitör önerisi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI 27" G274qpf modelini satın almıştım. Ölü piksel bulunduğu için 1 haftanın sonunda iade ettim ve fark ettiğim bir eksikliği tamamlayıp belki de bir üst modeli almak istiyorum. Laptop kullanıyorum ve laptop ile HDMI 2.0 şeklinde bağlantılı kullanacağım ama laptopu uzak bir noktaya yerleştireceğim için seslerin sadece sağ taraftan geliyor gibi olması rahatsız etti beni.

Bunun dışında monitör gerçekten beni çok çok memnun etti gerçekten bu modelin sadece hoparlör bulunanı olsa direkt satın alırım bütçeye dikkat edelim çok abartmayalım tavsiyelerinizi bekliyorum.

@Saint Lucia @SadeceYiğit

Son düzenleme:
Maalesef MSI Gaming monitörlerine hoparlör koymuyor. Çok nadirdir hoparlörü olan. Hoparlör işinizi başka şekilde çözüp daha iyi modelini almaya ne dersiniz?

Hoparlör şartsa MSI kalitesi beklemeden diğer markalara yöneleceksin.

Maalesef MSI Gaming monitörlerine hoparlör koymuyor. Çok nadirdir hoparlörü olan. Hoparlör işinizi başka şekilde çözüp daha iyi modelini almaya ne dersiniz?

Hoparlör şartsa MSI kalitesi beklemeden diğer markalara yöneleceksin.
Şart değil hocam ama hoparlör bana kaç TL'ye gelecek asıl olan o önemli yani ben hoparlör için bütçeme 3K gibi bir rakam ekleyeceksem ve 3K ya laptop hoparlöründen iyi ses veren bir hoparlör varsa neden olmasın. :D

Attığınız model benim modelimden daha iyi durumdaysa tercih etmek çok mantıklı olacaktır.

Şart değil hocam ama hoparlör bana kaç TL'ye gelecek asıl olan o önemli yani ben hoparlör için bütçeme 3K gibi bir rakam ekleyeceksem ve 3K ya laptop hoparlöründen iyi ses veren bir hoparlör varsa neden olmasın. :D

Attığınız model benim modelimden daha iyi durumdaysa tercih etmek çok mantıklı olacaktır.

MSI 2023 yılı son çeyreğinde satışa çıkartıp hala satışa çıkartmaya devam ettiği modeller ile zaten pazarın lideri konumunda. Sizin aldığınız model de iyi bir model. Sizin aldığınızın bir alt modeli ve üst modeli mevcut. 4K modelleri de mevcut. MSI model ağacını iyi yönetiyor.
MAG serisi en gözde serisidir MSI'ın. Önerdiğim modelin 12K'ya QD'lı modeli var.
Aynı monitör 2021 yılında da üretilmişti.

Hoparlör işini bilemiyorum. Uzun yıllardır harici hoparlör kullanmadım. Kulak üstü kulaklık kullanıyorum. Ses kalitelerini unuttum. Gidip mağazadan dinleyerek almanızı önereceğim.
3K'lara da çıkmayın. 👍

MSI 2023 yılı son çeyreğinde satışa çıkartıp hala satışa çıkartmaya devam ettiği modeller ile zaten pazarın lideri konumunda. Sizin aldığınız model de iyi bir model. Sizin aldığınızın bir alt modeli ve üst modeli mevcut. 4K modelleri de mevcut. MSI model ağacını iyi yönetiyor.
MAG serisi en gözde serisidir MSI'ın. Önerdiğim modelin 12K'ya QD'lı modeli var.
Aynı monitör 2021 yılında da üretilmişti.

Hoparlör işini bilemiyorum. Uzun yıllardır harici hoparlör kullanmadım. Kulak üstü kulaklık kullanıyorum. Ses kalitelerini unuttum. Gidip mağazadan dinleyerek almanızı önereceğim.
3K'lara da çıkmayın. 👍
Yardımın için çok teşekkür ederim bende kulak üstü kullanıyorum ama bazen çıkarıp uzaklaşmak istiyor insan o zamanda hoparlör gerekiyor aklımdaki soru işaretleri gitti çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı