MSI 27" G274QPF-QD 10.081 TL!

Dosya Ekleri

• IMG_20230729_012130.jpg
    IMG_20230729_012130.jpg
    279,5 KB · Görüntüleme: 148
Benim monitörüm geldi. Ölü pixel çıkmadı. Yalnız HDMI ile 144HZ yapınca yatay yeşil çizgiler çıkıyor. Görünütü ara ara kapanıp açılıyor. 120 HZ'de sorun yok. Sanırım HDMI kablosundan kaynaklı. Typc C - DP kablo alacağım.

Böyle sorunla başka karşılaşan var mı?

Ekran Kartım GTX 1650 Ti

Dün dağıtıma çıkmıştı ama gelmedi, bugün aradım gün içinde teslim edeceğiz dediler. Bekliyorum bakalım.
Ürün geldi. Herhangi bir ölü piksel veya ghosting problemiyle karşılaşmadım. Ancak monitörün dahili hoparlörünü çalıştıramıyorum şu an için, ses gelmiyor. Bilen var mı neden acaba?
Benim monitörüm geldi. Ölü pixel çıkmadı. Yalnız HDMI ile 144HZ yapınca yatay yeşil çizgiler çıkıyor. Görünütü ara ara kapanıp açılıyor. 120 HZ'de sorun yok. Sanırım HDMI kablosundan kaynaklı. Typc C - DP kablo alacağım.

Böyle sorunla başka karşılaşan var mı?

Ekran Kartım GTX 1650 Ti
Kutusundan DP kablosu çıkmadı mı?

Ürün geldi. Herhangi bir ölü piksel veya ghosting problemiyle karşılaşmadım. Ancak monitörün dahili hoparlörünü çalıştıramıyorum şu an için, ses gelmiyor. Bilen var mı neden acaba?

Kutusundan DP kablosu çıkmadı mı?
Dahili hoparlörü yok diye biliyorum hocam monitörde ilk izlenimleriniz nasıl?

Dahili hoparlörü yok diye biliyorum hocam monitörde ilk izlenimleriniz nasıl?
Evet evet ben de şimdi bakınca fark ettim. O kadar çok monitör baktım ki bu süreçte hepsinin özellikleri birbirine karıştı. :D

Yani çok anlamıyorum ama 27 inç FHD VA monitörden geçtim ben ve eğer para verdiğim için beynim beni yanıltmıyorsa daha iyi bir görüntü kalitesine sahip olduğunu çok net söyleyebilirim. Oyunlara göz attıktan sonra daha iyi bir yorum yapabilirim bu konuda.

Onun haricinde simgeler ve tarayıcıdaki şeyler çok 'küçüldü'. Simgeler neyse halledilir de forum bile çok küçüldü mesela.
Screenshot_1.png

Kenarlarda falan ciddi boşluklar var. Bunu nasıl halledebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı