MSI 970 Gaming Sisteme R9 390X Takınca Açılmama Sorunu

AhmetAFACAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Gün itibari ile Asus R9 390x Gaming iii O.C Edition ekran kartı aldım. Sistemime taktım fakat power tuşuna bastığımda bilgisayar açılmıyor.
Sistemim ;

Anakart : Msi 970 Gaming
İşlemci : Amd Fx 4100 Quad-Core 3.600
Power Supply : Strike-X 1100w 80+ Gold Certifica

Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Bilgisayarı güzelce bir sil. Anakartların bazılarında ekran kartına güç vermek amaçlı küçük bir tuş var varsa ona bas. Sonra olmassa ramler gibi materyalleri çıkarıp tak. Bugün bizim de cd player bozulduğu için bilgisayar açılmadı. Bütün materyalleri bilgisayardan söküp takman gerek. Üstüne güç kaynağı tam oturmuş mu diye bak :)

MW0q06.jpg

Kaldırmıyor ne demek ya, böyle bir şey mümkün mü? Yapmayın kardeşim güldürmeyin beni :ROFL: . Anakart sorunlu belli ki. Servise göndermen gerek. Onlar söyler sana sorunu.

@WhoAmI anakart şu anda çalışıyor hacım sıkıntı yok. Tek sıkıntım 390x ekran kartını taktığımda elektrik almıyor makine. @melihaktaş ekran gelmiyor değil. elektrik gelmiyor hiç bir bileşen çalışmıyor. @Silinen üye bios güncelleme ile elektriğin gelmemesi arasında bir bağlantı varmı acaba ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı