MSI Afterburner Kullanımından Sonra Ekranda Beyaz Çizgi Çıktı

Berat Deniz

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Geçenlerde MSI Afterburner kullandım yaptığım tek şey fanın hızını arttırmaktı ama bilgisayarım yeniden başladı ve aşağıda göründüğü gibi ekranda çizgiler çıktı. Windows da bozuldu ekran kartını çıkarıp taktım olmadı. Statik yüzündendir dedim RAM'ı çıkardım ekran kartını çıkardım şartelini 5 6 kere aç kapa yaptım ama sorun düzelmedi. Sizce sıkıntı nedir?

Dosya Ekleri

• F8F88EA6-E7CD-48E6-A4E6-D6B0074DC1BE.png
    F8F88EA6-E7CD-48E6-A4E6-D6B0074DC1BE.png
    231 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Geçenlerde MSI Afterburner kullandım yaptığım tek şey fanın hızını arttırmaktı ama bilgisayarım yeniden başladı ve aşağıda göründüğü gibi ekranda çizgiler çıktı. Windows da bozuldu ekran kartını çıkarıp taktım olmadı. Statik yüzündendir dedim RAM'ı çıkardım ekran kartını çıkardım şartelini 5 6 kere aç kapa yaptım ama sorun düzelmedi. Sizce sıkıntı nedir?

Geçmiş olsun kardeşim :D

Hocam fan hızı yerine overclock mu yaptın inşallah öyle değildir. Ekran kartın gg muhtemelen.

Hocam fan hızı yerine overclock mu yaptın inşallah öyle değildir. Ekran kartın gg muhtemelen.

Herhalde kart soğusun diye fani açmaya çalıştı overclocku fulledi kart soguyacagina puff alev alev :) bu arada geçmiş olsun chip ısıtma deniyebilirsin kart çalışmıyor şu an zaten denemeye değer ben GTX 750 kartımı fön makinesi ile hayata dondurmustum ama her kartda işe yarayacak diye bir şey yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı