MSI Alpha 17 ilk izlenim

Son düzenleme:

Bunu satması için keriz birisini bulması lazım açıkçası Türk genci yemez bu numaraları
bu laptopu indirimde ilk alanlardan birisi benim ya hala gümrükte... Bu adamın kargosu nasıl gelmiş acaba?
Çok fark yok TR vs amerikan olarak. Benim aldığım modelde 1 TB SSD var Samsung PM981 modeli. Bir de 2*8 RAM olarak geliyor tek fark bu sanırım. Sizin SSD modeli nedir hocam? @Radeon RX 5500M.

Türk versiyonları da 2x8 3200MHz hocam. SSD 512 GB Kingston OM8PCP3512F-AB modeli. Türkiye'ye kötü bir SSD koymuşlar ne yazık ki. Ama bir eksiğini görmedim şahsen.

Türk versiyonları da 2x8 3200MHz hocam. SSD 512 GB Kingston OM8PCP3512F-AB modeli. Türkiye'ye kötü bir SSD koymuşlar ne yazık ki. Ama bir eksiğini görmedim şahsen.

Benimkinde hidevolution marka SSD ve RAM olacak galiba.

Pardon hocam ben Alpha 15 aldığım için onun özelliğiyle karıştırdım RAM kısmını. https://www.hepsiburada.com/msi-alp...ir-bilgisayar-p-HBV0000164IL1?magaza=Teknorya
Bu bölgeden bölgeye niye değiştiriyorlar acaba SSD ve RAM markalarını. Sonuçta hepsi global marka. Hani birkaç donanım Türk malı olsa ve MSI fabrikası Türkiye'de olsa anlarım ...

Hocam benim anladığın tüm özelleştirilmemiş 512 GB modeller aynı SSD ile geliyor. Ab ülkelerinde de aynı SSD ile satılıyor Alpha serileri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…