MSI Alpha 17 ilk izlenim

@Radeon RX 5500M @RX 5600M sizce Amerika'dan aldığım laptopu serviste klavyeyi Türkçe olarak değiştirmeye değer mi yoksa İngilizce olarak devam mı etmeliyim.

Hocam üstadımız ayın 18'ine kadar yok. Klavye değişikliğini Türkçe harflerin yerini bilmiyorsanız yapın derim.

Biliyorum zaten Amerika'dan aldığım MacBook'ta İngilizce klavye çok sorun yaşamıyorum ama değer mi sizce gerçi internette Alpha 17'nin klavyesini bulamadım eski Alpha 15'ler ile bravo serisinin klavyeleri var eğer değerse GP75'in ya da başka MSI modelinin klavyesi ile değiştirsem uyar mı?

Çok kararsız kaldım işte.

GP75 klavyesi uyar ama, Türkçe GP75 klavyesi yok.

Değiştirmeyin hocam orijinallik bozulmasın.

Değiştirmeyin hocam orijinallik bozulmasın.

Siz öyle diyorsan kalsın en kötü üstüne kılıf takarım.

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M @RX 5600M sizce burası güvenilir mi?

@Radeon RX 5500M hocam merhaba benim bilgisayarın testlerini yaptırdım bir sıkıntısı yok gibi ancak gelen olmadığı için getirtemedim aklıma bir soru takıldı MSI Alpha 17'nin kendi duvar kağıdı var mı acaba bir bilginiz var mı?

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M @RX 5600M MSI Alpha 17 duvar kağıdı yaptım Photoshop programı ile Alpha 15 yazısını kaldırıp yerine mümkün olduğunca aynı boylarda ve aynı yere Alpha 17 yazısını ekledim çok yakınlaştırınca belli oluyor düzenlemiş olduğu onun dışında fena sayılmaz gibi.

Hocam konuyu tekrardan hortlatıyorumda laptopun ekranın tepki süresi hakkında bir bilginiz var mı ben internette 30 ms diye gördüm umarım yanlıştır son olarak da laptopun panelinin marka ve model numarasını paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar bende alpha 15 rx5600m 8gb ram e sahip modeli kullanıyorum oyun performansı olarak oymadiginiz başka oyunlar varsa ayrinti verebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…