MSI Alpha 17 ilk izlenim

13,5 tam ederi bence hocam, daha fazlasını vermeyin. 17 inç, çok yüksek malzeme kalitesi ve işlemci gücü olarak fiyatında tek şu an. Eğer 15 inç olur derseniz, işlemci ve malzeme kalitesinden kısıp GameGaraj fenix bakabilirsiniz. Bence alınabilir, başka merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim

Hocam ben mesajınızı okumuşum cevaplamayı unutmuşum, kusura bakmayın. En kısa sürede çekip atacağım.

açıkçası amd işlemdi ve ekran kartı konusunda kararsızım. Alpha 17 konusunda yapılan tüm yazışmaları okudum. Driver sorunları , ekran renkleri vs biraz tereddüt ettirmiyor değil.
ama 17 inç olması, malzeme kalitesi, rgb klavye, msi markası da cezbetmiyor değil.
bu fiyatlarda intel işlemci ve nvidia rtx2000 serisi ekran kartına sahip pek iyi alternatif te bulamıyorum.
Gamegaraj fenixi öneren çok ama emin olamadım. 15 inç olması dezavantaj.

AMD sizi korkutmasın, driver konusunda kendilerini toparlıyorlar yavaşta olsa. Ekran renkleri şu anki bilgisayarınızın renk gamutuna bağlı eğer %45 NTSC ise bir değişiklik hissetmesiniz ancak daha yüksekse az gelebilir. Intel işlemciler artık mobilde alınmaz haldeler çok ısınırlar ve performansları düşüktür. Ryzen 4800h ise tam tersi çok serin ve kuvvetli çalışan bir işlemci. NVIDIA stabilitesi evet mükemmel bir şey ama RX 5600M üzecek bir kart değil. Bugün BF5 indirdim AVG FPS değerlerini paylaşırım. 17 inç istiyorsunuz anladığım kadarıyla, düşünmeden Alpha 17 alın geçin. 17 inç sınıfında alternatifsiz.

Önemli değil hocam. Ne zaman müsait olursanız çekip atabilirsiniz. 2x16 GB ve 1 TB M.2 SSD'lisini 1464 dolara satıyorlar onu alacağım.

Önemli değil hocam. Ne zaman müsait olursanız çekip atabilirsiniz. 2x16 GB ve 1 TB M.2 SSD'lisini 1464 dolara satıyorlar onu alacağım.
Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz? Ben RTX2070'li versiyonu almayı düşünüyorum. Ha pardon siz direkt elden aldırıyorsunuz sanırsam.

Uygun hocam sağ olun sizide zahmete soktum.
Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz? Ben RTX2070'li versiyonu almayı düşünüyorum. Ha pardon siz direkt elden aldırıyorsunuz sanırsam.

MSI Alpha 17 @Radeon RX 5500M kullandığının upgradeli versiyonunu.

Evet elden alacağım babamın arkadaşı Amerika'ya göreve gidiyor o alıp getirecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…