MSI Alpha 17 ilk izlenim

Hocam deneyimlerinizi sıkıntıları aşamaları anlatan basit kendinizce bir makale yazmayı düşünüyor musunuz? Bu Newegg konusu içinde çok güzel olur bence.

Bilgisayar elime ulaşsın, 2 haftalık deneyimden sonra Alpha 15 incelemesi ve bu amerikapostam- Newegg- Amazon usa ile ilgili deneyimlerimi yazacağım hocam. Ben çok araştırdım çünkü önümde bir rehber yoktu. Umarım faydalı olur...

Hayırlı olsun hocam, sağlıklı günlerde kullanın. Mutlaka faydası olur hocam. Bende çok araştırıyorum ve evet doğru düzgün bir yazı yok laptop için(varsada ben bulamamış olabilirim). Olan bilgilerde bölük pörçük ve gördüğüm kadarıyla çok güncel değil. Tekrardan hayırlı olsun.

Bende Alpha 17 aldım bence yazıcağım makale inşallah siz hangi satıcıdan aldınız ben hidevolution adlı satıcıdan aldım kendisi ucuz ve kaliteli satıcıdır.

Bende Alpha 17 aldım bence yazıcağım makale inşallah siz hangi satıcıdan aldınız ben hidevolution adlı satıcıdan aldım kendisi ucuz ve kaliteli satıcıdır.

İlk defa duyuyorum hocam hayırlı olsun. Ben Newegg usa sitesi üzerinden ve kendi stoklarından aldım. Şu an New York jfk havalimanında, THY tarafından uçuş bekliyorum.

Çok teşekkürler hocam.

İlk defa duyuyorum hocam hayırlı olsun. Ben Newegg usa sitesi üzerinden ve kendi stoklarından aldım. Şu an New York jfk havalimanında, THY tarafından uçuş bekliyorum.

Çok teşekkürler hocam.

Siz kendiniz almışsınız ben getirtiyorum tanıdığıma aldırdım 12'sinde dönüyor kendisi.

Çok teşekkürler hocam.

Hocam indirimden mi aldınız? Newegg de 700 dolara düşmüş birkaç gün önce.

Hocam Amazon veya Newegg'in satmadığı durumlarda sıkıntı çıkabiliyormuş.

Ben araştırdım satıcıyı köklü bir laptop satıcısı kendi sitesinde de satıyor güvenilir gibi duruyorlar olumsuz yorum görmedim.
Düzenleme: Açıklama yapılmış.
Tüh be hocam. Onu da kaçırmışız.

Aynı satıcı Newegg'de vardı ben Amazon'u tercih ettim yoksa fiyatları aynı idi.

Ben araştırdım satıcıyı köklü bir laptop satıcısı kendi sitesinde de satıyor güvenilir gibi duruyorlar olumsuz yorum görmedim.
Hocam ben Amazon'dan aldınız sanmıştım. Tanıdığınız elle alıp yada oradan internetten sipariş verdiyse bence de bir sıkıntı çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…