MSI anakart Steam cüzdan kodu

@Nowitzer Monster Hunter World ödülünü nasıl alacağız acaba?
Bu bağlantıdan Gaming Motherboard kısmına basın. Aşağıya inin. ''Buy Selected B365/ B450 Series Get Monster Hunter: World (Value $59.9) Free'' kısmına gelin. Monster Hunter World oyununun resmi altında, Redeem Now ibaresini göreceksiniz. Oradan devam edebilirsiniz. Şuan oradan sonra nereye atacağını bilmiyorum. Çünkü oyunu almıştım ben.
Ürün incelemesiyle 25 dolar, promosyondan da oyun teşekkürler :)
Rica ederim.

Daha önce ekran kartım ile 25$ lık Steam cüzdan kodunu almıştım fakat şimdi B450M PRO-M2 V2 Anakart ile oyun hediyesini alamıyorum. Ürünü daha önceden kayıt yaptırmıştım inceleme yazdıktan oyunu nasıl talep edeceğim?
Aynı durum bende de mevcut. MSI'a mail atacağım bakalım ne diyecekler.

Bu bağlantıdan Gaming Motherboard kısmına basın. Aşağıya inin. ''Buy Selected B365/ B450 Series Get Monster Hunter: World (Value $59.9) Free'' kısmına gelin. Monster Hunter World oyununun resmi altında, Redeem Now ibaresini göreceksiniz. Oradan devam edebilirsiniz. Şuan oradan sonra nereye atacağını bilmiyorum. Çünkü oyunu almıştım ben.

Rica ederim.
1574614002205.png

Buradaki Reedem Now a tıkalyınca bu sayfa açılıyor.
1574614072170.png

Ben zaten ürünümü kaydettirmiştim. Oyunu almak için ne yapacağım?

Ben aldığımda Promosyon kısmının altında MHW linki vardı, oradan almıştım. Bitmiş olabilir.
Ben de ürünü kaydedip steam kodunu alayım dedim de çok zırıltılı ya. Vatana ürün hakkında yorum yap vs diyor. yaptım ama onaylanmadı hala. ürünleri de kaydetmedim daha tabi :D Gerçi ne yapmam gerekitğini tam olarak anlamadım desem yalan olmaz

Ben de ürünü kaydedip steam kodunu alayım dedim de çok zırıltılı ya. Vatana ürün hakkında yorum yap vs diyor. yaptım ama onaylanmadı hala. ürünleri de kaydetmedim daha tabi :D Gerçi ne yapmam gerekitğini tam olarak anlamadım desem yalan olmaz
Hocam MSI'ın sitesinden hesap açıyorsunuz. Yeni bir ürün kaydet kısmına giriyorsunuz. Sonra sizden bazı bilgileri istiyor. Fatura resmi, anakart seri numarası vb. hepsini doğru yaptığınız takdirde ürününüz kaydoluyor. Yorumunuz onaylandıktan sonra Shout out kampanyası sayfasından gerekli adımları yapıyorsunuz. Vatan'a yaptığınız yorum linki, yorum başlığı vb. ile kampanyaya katılıyorsunuz. Yorumunuz inceleniyor. Sonrasında hesabınıza mail olarak 3-4 Steam cüzdan kodu veriyor. Hepsi toplam 25 dolar ediyor. Bunları kullanıyorsunuz. Anlamadıysanız, müsait olduğumda daha detaylı anlatırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı