MSI artymis 273CQR vs Philips evnia 27

xd orasıda doğru, hocam ben aşırı FPS oyuncusu değilim sizce bunun ghostingi bana göre çok mu Bannerlord gibi oyunlar oynayan adamım ben.

Hocam FPS veya başka bir şey fark etmez. Oyunda ghosting seni her türlü rahatsız eder.
İstersen bir internet kafeye veya PS kafeye gidip VA panel bir ekranla oyun oynamayı dene, daha iyi anlarsın.

Bu arada tek sorun ghosting de değil, önemli olan bir de Black smearing var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuç olarak bu tür VA panelleri ben oyuncular için önermiyorum ama sen Curved de ısrarcı isen başka seçeneğin yok gibi.

Bu arada yine VA panel ama flat bir monitör var:
Bunda mesela ghosting gibi sorunlar yok ama hafif Motion Blur var, bunada bakabilirsin.

Hocam FPS veya başka bir şey fark etmez. Oyunda ghosting seni her türlü rahatsız eder.
İstersen bir internet kafeye veya PS kafeye gidip VA panel bir ekranla oyun oynamayı dene, daha iyi anlarsın.

Bu arada tek sorun ghosting de değil, önemli olan bir de Black smearing var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuç olarak bu tür VA panelleri ben oyuncular için önermiyorum ama sen Curved de ısrarcı isen başka seçeneğin yok gibi.

Bu arada yine VA panel ama flat bir monitör var:
Bunda mesela ghosting gibi sorunlar yok ama hafif Motion Blur var, bunada bakabilirsin.

Hayda bu sağdaki görüntü sadece Dell'e özel mi yoksa tüm VA panellere özel bir lütuf mu?

O zaman galiba ister istemez 12K'lık Philips'e döneceğim xd

Ya da şu Game Booster X6 falan nasıl hocam

Tüm değil, kalitesiz VA panellere özel bir sorun.

Mesela attığım VA da bu sorun fazla yok.

O güzel model ama flat ya 24inç olsa belki düz kullanırım ama 27 zor

Tüm değil, kalitesiz VA panellere özel bir sorun.

Mesela attığım VA da bu sorun fazla yok.

Hay VA'sını IPS'ini ya kendime saplicam. Hocam sizi de çok meşkul ettim canınızı sıkmıyorumdur inşallah.

Sizce şu attığım X60 nasıl

Son düzenleme:
Hayda bu sağdaki görüntü sadece Dell'e özel mi yoksa tüm VA panellere özel bir lütuf mu?

O zaman galiba ister istemez 12K'lık Philips'e döneceğim xd.

Ya da şu Game Booster X6 falan nasıl hocam.

Game Booster'a yaklaşma hocam.

O güzel model ama flat ya 24inç olsa belki düz kullanırım ama 27 zor.

Gamepower'dan da uzak durunuz. Game Booster ile aynı olay.

ViewSonic yerine Dell alman daha mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Booster'a yaklaşma hocam.

Gamepower'dan da uzak durunuz. Game Booster ile aynı olay.

ViewSonic yerine Dell alman daha mantıklı olur.

HM o Dell modelini diyorsunuz, neden hocam ya yerli malı diye mi ürünleri kalitesizmi.

Gerçi Samsung VA panel vardı galiba X60 da
eve sıkıntı

HM o Dell modelini diyorsunuz, neden hocam ya yerli malı diye mi ürünleri kalitesizmi.

Gerçi Samsung VA panel vardı galiba X60 da.
Eve sıkıntı.

Gamepower yerli malı değilki 😂

Kendisi merdiven altı ürünlere marka basıp piyasaya süren bir firma yani Gamepower'dan kaliteli bir ürün beklemeyin.

Kendisi merdiven altı ürünlere marka basıp piyasaya süren bir firma yani Gamepower'dan kaliteli bir ürün beklemeyin.

Değil miymiş :) her gün yeni bir şey öğreniyorum. Anladım hocam o zaman olmadı Dell modelini alırım 3-5 ay idare edip eğer stoklara gelirse ya HP enom 27C ya da Philips modelini alırım. Sağ olun yardımcı olduğunuz için

hocam sizi gene rahatszı ettim kusuruma bakmayın. sizce ptt avm güvenilirmi birsatıcıdan bunu alcağım ama sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Değil miymiş :) her gün yeni bir şey öğreniyorum. Anladım hocam o zaman olmadı Dell modelini alırım 3-5 ay idare edip eğer stoklara gelirse ya HP enom 27C ya da Philips modelini alırım. Sağ olun yardımcı olduğunuz için.

Hocam sizi gene rahatszı ettim kusuruma bakmayın. Sizce PTT AVM güvenilir mi birsatıcıdan bunu alacağım ama sıkıntı çıkar mı?

Hocam PttAVM de bildiğin Trendyol, Hepsiburada gibi bir site.

Yani her türden satıcı var ve şansına bağlı kötü satıcıya denk gelebilirsin.

Anakartın satıcı daha yeni ve puanlama yok hiç, teslim alırken ve açarken video çekersen hiçbir türlü mağdur olmazsın yani fiyatı iyi ise şansını deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı