MSI artymis 273CQR vs Philips evnia 27

Hocam PttAVM de bildiğin Trendyol, Hepsiburada gibi bir site.

Yani her türden satıcı var ve şansına bağlı kötü satıcıya denk gelebilirsin.

Anakartın satıcı daha yeni ve puanlama yok hiç, teslim alırken ve açarken video çekersen hiçbir türlü mağdur olmazsın yani fiyatı iyi ise şansını deneyebilirsin.

Yeni mağaza diyor ve 21 ürünleri var. Ama Amazon üzerinde falanda mağazaları var bir sıkıntı olmayabilir Amazon'da mağaza açıp hatalı kırık ürün yollamak cesaret ister. Dediğiniz gibi video çekerek alırım ve açarım hocam sağ olun

Hocam PttAVM de bildiğin Trendyol, Hepsiburada gibi bir site.

Yani her türden satıcı var ve şansına bağlı kötü satıcıya denk gelebilirsin.

Anakartın satıcı daha yeni ve puanlama yok hiç, teslim alırken ve açarken video çekersen hiçbir türlü mağdur olmazsın yani fiyatı iyi ise şansını deneyebilirsin.

Sizce 3090 Suprim 750W da sıkıntı çıkarır mı bizim bir arkadaş illa 4000X kasa kullanmak istiyorda sadece PSU olan modelleri var piyasada o da 750W ile idare eder mi sizce 3-5 ay.

Acaba 7600X 3090 darboğaz yapar mı 2K'da

Yeni mağaza diyor ve 21 ürünleri var. Ama Amazon üzerinde falanda mağazaları var bir sıkıntı olmayabilir Amazon'da mağaza açıp hatalı kırık ürün yollamak cesaret ister. Dediğiniz gibi video çekerek alırım ve açarım hocam sağ olun.

Sizce 3090 Suprim 750W da sıkıntı çıkarır mı bizim bir arkadaş illa 4000X kasa kullanmak istiyorda sadece PSU olan modelleri var piyasada o da 750W ile idare eder mi sizce 3-5 ay.

Acaba 7600X 3090 darboğaz yapar mı 2K'da.

750W ile sıkıntı olmaz hocam kullanabilirsin.

Darboğaz olmaz 👍

750W ile sıkıntı olmaz hocam kullanabilirsin.

Darboğaz olmaz 👍

Tamamdır hocam sağ olun. Bir de bir şey soracağım şimdi yeni kartlar eski Power Supply'lere takılıyor ama yeni Power Supply'ler eski kartlara takılıyor mu?

Dostum Philips alma aşırı ghosting var ben satın aldım maalesef ocak ayındaki kanun ile iade edemiyorum da elde patladı çok kötü monitör.

Geri
Yukarı