MSI B350-M PRO BIOS Güncelleme sorunu

esrefsencer

Decapat
Merhaba, MSI B350M Gaming PRO modelli anakartımın BIOS sürümünü yükseltmek istiyorum ama nedense olmuyor. USB belleğe RAR'dan çıkan 'E7A39AMS.2L0' isimli dosyayı attım ama M-Flash'da gözükmüyor. UNLOSTX kullanıyorum, AMD Ryzen 2200 G var, overclocklu, virtualizationu açmak için güncelliyorum. Diğer konumda hatayı belirtmiştim.

399319
399320

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Beta diye önemsemedim. Tam sürüm çıkınca tekrar güncellemeyi deneyeceğim. MSI B350M PRO-VDH anakart kullanıyorum.

Hocam sorun o değil aslında, beta versiyonu indirmedim, diğer 2 sürümü indirdim, USB'ye attım ancak ne yazık ki yine dosya içindekileri görmüyor, farklı USB bellek ile de denedim. UNLOST X kullanıyorum, sanallaştırmayı açmak için güncelleyeyim, belki açılır dedim, BIOS güncellemesi de yapamıyoruz. Servise yazıyorum, 1 hafta oldu dönüt yok. Sizce yollayayım mı servise, veya bilgisayarcıya gideyim mi ?

Hocam sorun o değil aslında, beta versiyonu indirmedim, diğer 2 sürümü indirdim, USB'ye attım ancak ne yazık ki yine dosya içindekileri görmüyor, farklı USB bellek ile de denedim. UNLOST X kullanıyorum, sanallaştırmayı açmak için güncelleyeyim, belki açılır dedim, BIOS güncellemesi de yapamıyoruz. Servise yazıyorum, 1 hafta oldu dönüt yok. Sizce yollayayım mı servise, veya bilgisayarcıya gideyim mi ?
eğer sorununu çözebildiysen veya herhangi bir gelişme olduysa bize de aktarabilir misin lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı