MSI G41M-P31 BIOS Güncelleme Sorunu

Bahattin Deniz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan 4 yıl önce bir bilgisayar aldım. Bilgisayardan hala memnunum fakat biosumu güncelleyemiyorum. Anakartım internette hiçbir yerde yok ne yapsam bilemedim.
Özellikler
  • İntel Core 2 Quad 8400
  • AMD Radeon R7 260x
  • 4GB Ram
  • Windows 8.1 64 Bit
Anakartım (Foto Eski Biraz);

gkR3O2.jpg

MSI Global G41M-P31 Buda anakartımın internetteki adresi. Bu anakartın internetteki resmi ile alakası yok onda 4 Ram girişi var. Bende 2. Benim biosum 7.0 burda 22.0 den başlıyor ben hiçbirşey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın revizyonu ile ilgisi olabilir. Yani revizyon 1'de özellikler daha fazla iken revizyon 2'de daha düşük olabilir. Yani aynı bileşenin farklı serisi diyebiliriz. CPU-Z'de Mainboard kısmında modeli yazıyor. Onu araştır. Önceki BİOS'lar silindiğinden 22.0'dan başlamıştır.

Gerçekten çok ilginç. Bence E-43. Çünkü aynı mimari. Hem CPU-Z öyle tanıdı. Hemde BİOS sürümü 7.0 var. Bence E-43. Öyle yazmasının nedenini bende pek çözemedim ama P31 değilmiş.

Konuyu hortlatıyorum fakat benimde sorunum benzer. Bios güncellemesi yapamıyorum. Anakartım g41m p31 7592 fakat cpu Z de g41m e43. Aida64 taramasını yaptım sizden destek bekliyorum teşekkür ederim.
Konuya ek [Çözüldü] G41M-P31 Bios güncelleme - Technopat Sosyal bu konuda çözülmüş fakat verilen linkler ölü.
Aida raporu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı