MSI Gaming App Açılmıyor

Gaming App uygulamasının yeni sürümünde bir hata var büyük ihtimalle.. Güncellenmesini beklemekten başka çare gözükmüyor. Zira ben de yönetici olarak kullanıyorum. Açılsa bile değerleri göstermiyor. Kapatıp açmaya çalıştığımda ise açılmıyor.

Aynı sorun bende de var. Ve benimde hesabım zaten Yönetici, onunla alakalı olduğunu sanmıyorum ancak program açılmıyor. Görev yöneticisinde arkaplan işlemlerinde gözüküyor ancak açılmıyor :D

Aynı sorun bende de var. Açıyorum görev yöneticisinde açık gözüküyor ancak gelen giden bisey olmuyor :D Ancak bir oyuna girip çıktığımda şak diye geliyor. Henüz çözemedim.

Bendede arada aynı sıkıntı oluyor bende görev yöneticisinden Msi ile ilgili ne varsa sonlandırıp tekrar açmayı deniyorum bazen açıyor bazen açmıyor. Şu güncellemeyi indireyim bakayım düzelecekmi.

Bendede arada aynı sıkıntı oluyor bende görev yöneticisinden Msi ile ilgili ne varsa sonlandırıp tekrar açmayı deniyorum bazen açıyor bazen açmıyor. Şu güncellemeyi indireyim bakayım düzelecekmi.

Bende oda işe yaramıyor. Tekrar tekrar kuruyorum sırf açılsın diye ne kadar saçma bir şey bu böyle ya -_-

Az önce msi live update programıyla tarama yaparken msi gaming app de güncellendi. Sitesinden indirdiğim sürüm 6.0.0.29 idi. Ancak live update 6.0.0.30 sürümünü indirdi ve daha açılmama gibi bir sıkıntı yaşamadım. İsteyenler bu şekilde deneyebilir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı