MSI GE66 Raider 11UG-262TR'de sağ CTRL tuşu kronik sorunlu mu?

Ahmetoyunbros

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde MSI GE66 11UG-262TR modelini aldım ve 2. günde FN tuşunun sağındaki CTRL bozulduğu için iade ettim.
Aynı modeli farklı bir satıcıdan almayı düşünüyorum çünkü cihazı çok sevdim başka bir sorunum yoktu.
Bu bir kronik sorun mu yoksa bana mı özeldi?
2. kez alışımda da aynı sorun ile karşılaşır mıyım?
Şimdiden teşekkürler😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir kronik sorunu yok, sizin şansınıza olmuş. Alın derim ben şahsen.

Merhaba, geçenlerde MSI GE66 11UG-262TR modelini aldım ve 2. günde FN tuşunun sağındaki CTRL bozulduğu için iade ettim.
Aynı modeli farklı bir satıcıdan almayı düşünüyorum çünkü cihazı çok sevdim başka bir sorunum yoktu.
Bu bir kronik sorun mu yoksa bana mı özeldi?
2. kez alışımda da aynı sorun ile karşılaşır mıyım?
Şimdiden teşekkürler😊
Ben kullanıyorum aynı modeli, tuş dahil kronik hiç bir sorunla karşılaşmadım.

O konu da benim konum olabilir😅
Ge76 140w galiba ama MSI'ın sitesinde de 140w yazıyor.
Ama zaten oyunlarda 200w bile gördüm.
Sadece teyit etmek istedim.
Olabilir kimin konusu hatırlamıyorum gerçekten 🙂 Ben GE76'yı da düşündüm ama fiyat farkı fazla açıkçası. Bir de daha taşınabilir ölçüler istedim. 360 Hz 27 inç bir monitör alırsam bana hatırı sayılır bir süre yeterli olacaktır 🙂 Alakasız olacak ama siz laptop çantası aldınız mı? Ben onun arayışına girdim simdi.

Olabilir kimin konusu hatırlamıyorum gerçekten 🙂 Ben GE76'yı da düşündüm ama fiyat farkı fazla açıkçası. Bir de daha taşınabilir ölçüler istedim. 360 Hz 27 inç bir monitör alırsam bana hatırı sayılır bir süre yeterli olacaktır 🙂 Alakasız olacak ama siz laptop çantası aldınız mı? Ben onun arayışına girdim simdi.
Daha yeni laptop elime ulaşmadı bi ulaşsa😭😭
Türkiyede satılan Ge76 3080 li diye biliyorum.
Bir de Dragon timat var o uçmuş gitmiş.

Daha yeni laptop elime ulaşmadı bi ulaşsa😭😭
Türkiyede satılan Ge76 3080 li diye biliyorum.
Bir de Dragon timat var o uçmuş gitmiş.
Evet 3080 ve 17 inç=10.000 lira fark 🙃 değer belki ama bir yerde de durmak gerekiyor. Tiamat evet tasarımını çok beğeniyorum sanırım o da 46 civarında. GE66 kullanması keyifli bir model doğrusu. Gerek oyun gerek ofis olarak. Umarım yeni laptopda bir sorunla karşılaşmaz keyifle kullanırsınız.

Geri
Yukarı