MSI GF63 alınır mı?

Alınır mı ?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
2017 ocak ayından beri Monster kullanıyorum. Ürün bana donanımsal olarak hiç sıkıntı çıkarmadı. Bakım için servise gönderdiğimde kargo ile 4 gün içinde, elden teslimde 2 saat içinde geri aldım. Ürün bence çok iyi duruyor. Donanım olarak baktığın MSI modelinden çok daha iyi. MSI'ın pazarda kalitesi ile bilindiği doğru ancak diğer taraftan eş donanımlarda en az %20 fiyat farkını göze almak gerekiyor. MSI alacaksan bile o ürüne SSD eklemediğin sürece 2008'de çıkmış PC'ler kadar hantal gelecek sana.

Evet arkadaşlar an itibariyle monster tulpar t5 v18.1 almaya karar verdim hem 2 kg olması hem 144 hz ekranı olması hem gtx 1060 ekran kartı olması nedeni ile yarın monster a uğrayıp son kararımı verecem düşünceleriniz nelerdir ? Fiyat olarak 8500 tl

Çıtayı baya yükselttin. Nereden nereye getirdin ve karar verdin :). Alınır model hatta technopat incelemişti. Sıcaklık değerleri de gayet iyidi. Videoyu izlemeni öneririm.
Evet çıta biraz yükseldi :) bir kere almak ama sağlamını almak en mantıklısı sony z2 yi 5 yıl kullanmış adamım :) videoyu izledim yine de teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı