MSI GF63 alınır mı?

Alınır mı ?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
6000TL para verip 5400RPM diskli bir bilgisayar alınmaz bence. Günlük kullanımda bile kendi ince, kullanımı hantal bir cihaz olur.

O da bir şey mi, benim arkadaşım 8-9 ay önce 3450TL verip almıştı :)
:) Yalnız çok iyi fiyata almış. Ben de o fiyata Monster Abra A5 V.9.3 almıştım. Sadece benimki i5 işlemci ve 240 GB SSD vardı. 1 TB HDD yoktu.. 1050 Ti veya 1050 Ekran Kartlı Laptoplar o fiyatlarda dolaştığı sürece almak şuan bence mantıksız.

O bilgisayarlar 3500 TL'den satılıyordu dostum neyin indirimi? :) Asıl şuanda bir şey almamak gerekiyor.
Hocam o günler eskide kaldı eknomiden anlamıyorsanız lütfen yazmayın dün faiz 24 seviyesine çıkarıldı dolar ne kadar düştü ? Sadece 30 kuruş dünya da arjantinden sonra en fazla faizi biz veriyoruz şuan malesef eski fiyatları unutmakta yarar var insanın psikolojisini bozuyor

Bence bahsettiğiniz MSI'ı alın. MSI kalite olarak çok iyi, ben de kullanıyorum. Monster'a bakmayın. Zaten evinizde 1080'li masaüstünüz varmış, size üniversite zamanında kullanabileceğiniz rahat taşıyabileceğiniz bir laptop lazım. Bence çok uygun bir cihaz. Ben biraz yeni GS65 serisine benzettim. Laptopun içinde 1050 4GB ve 8300H mevcut. CS:GO, Dota, LOL, Rocket League, Overwatch gibi rekabetçi oyunlar için yeter de artar bile. Ekranı zaten 60hz olduğundan bu donanımla 60hz civarı oynarsınız, ekran da donanmla uyumlu. 1050 4GB bu oyunlar için rahat rahat yeter size. 8300H ise 7700HQ'dan biraz daha iyi ve daha serin çalışıyor. Eksik olarak ise cihazda SSD yok ve ramı 8gb gördüğüm kadarıyla ama düşük gelirse bir SSD alır takarsınız. 8gb ram ise yukarıda belirttiğim rekabetçi oyunlarda yeter. Ama Battlefield gibi oyunları oynamaya kalkarsanız size 16gb ram lazım.

Hocam o günler eskide kaldı eknomiden anlamıyorsanız lütfen yazmayın dün faiz 24 seviyesine çıkarıldı dolar ne kadar düştü ? Sadece 30 kuruş dünya da arjantinden sonra en fazla faizi biz veriyoruz şuan malesef eski fiyatları unutmakta yarar var insanın psikolojisini bozuyor
Bu kadar faiz arttıgın da 5 lira falan olur derdim. O da işe yaramadı. Değişen bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı