MSI GF63 Alınır mı?

batuhan0606

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar,

Yurtdışından dizüstü bilgisayar sipariş vermeyi düşünüyordum, kargo ücreti ve vergiler yüzünden vazgeçmek üzereydim ki, bir tanıdığımızın 2 ay sonra Amerika'dan Türkiye'ye döneceği haberini aldım.

Bütçem yaklaşık 700 dolar. Okulda (AutoCAD vs.) ve oyun için kullanacağım. Bana fiyatı uygun geldi bu bilgisayarı tavsiye eder misiniz?

Son olarak, yolcu beraberinde getirilen dizüstü bilgisayardan vergi alınıyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını bende kullanıyorum ve memnunum. Fiyat/performans oranı yüksek bir model, tavsiye ederim. Ama işlemci öncelikli kullanacaksan aynı modelin i7-9750H versiyonları da var.

Aynısını bende kullanıyorum ve memnunum. Fiyat/performans oranı yüksek bir model, tavsiye ederim. Ama işlemci öncelikli kullanacaksan aynı modelin i7-9750H versiyonları da var.

İşlemcinin yeterli geleceğini düşünüyorum daha yüksek modele çıkmaya bütçem yetmiyor zaten.
Aynı bilgisayara sahip birini bulmuşken sormak istediğim birkaç şey var ;

Cihazın sevmediğiniz özellikleri nelerdir ?

Wifi bağlantı konusunda sorunlar olduğunu duydum böyle bir durumla karşılaştınız mı ?

Isınma durumu nasıl ?

Wifi bağlantı konusunda sorunlar olduğunu duydum böyle bir durumla karşılaştınız mı ?
MSI’da genellikle WiFi sorunu olabiliyor ancak cok buyuk bir sorun teskil etmez. Genellikle guncellemelerle cozuluyor bu sorun.

GF serisinde sevmedigim iki ozellik; tek fan olmasi ve klavyede numerik dizilimin bulunmamasi.
Tek fan ne kadar yeterli olabiliyor? Oyunlardaki sicaklik degerlerini paylasir misiniz?
@Q8Sun

Son olarak, yolcu beraberinde getirilen dizüstü bilgisayardan vergi alınıyor mu?
Hayir, kendi bagajinizda getirirseniz vergi almiyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı