MSI GL 65 Leopard Almaya Karar Verdim

Hocam internetten bayağı bir araştırdım vallahi soğudum bilgisayardan. Türkçe İngilizce forumlara baktım bir sürü şikayet var. Sizin ekran açılırken zorluyor mu ? Yani tek elle açabiliyor musunuz ? MSI Hinge problem veya menteşe sorunu yazın zaten bir dünya çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu konu 6 ay önce açılmış.
Konuyu açan arkadaş GL65-10SEK465IN modelini almayı düşünüyormuş sorunların düzeltilip düzeltilmediğini soruyor sizin gibi.Gelen yorumlarda ise Msi Hindistan servisinin kötü olduğundan bahsedilmiş.Msi menteşe problemi 9. nesil ve öncesi serilerdeki cihazlarda mevcut 10. nesil cihazlarda ben menteşe problemiyle karşılaşmadım.Ama yine de tedbiri elden bırakmıyorum iki elle birden açıp kapatıyorum.

Konuyu açan arkadaş GL65-10SEK465IN modelini almayı düşünüyormuş sorunların düzeltilip düzeltilmediğini soruyor sizin gibi.Gelen yorumlarda ise Msi Hindistan servisinin kötü olduğundan bahsedilmiş.Msi menteşe problemi 9. nesil ve öncesi serilerdeki cihazlarda mevcut 10. nesil cihazlarda ben menteşe problemiyle karşılaşmadım.Ama yine de tedbiri elden bırakmıyorum iki elle birden açıp kapatıyorum.
Hocam inşallah aynı problemi siz yaşamazsınız gerçekten sizin adınıza çok üzülürüm. Başka modellere de bakacağım artık.

Hocam inşallah aynı problemi siz yaşamazsınız gerçekten sizin adınıza çok üzülürüm. Başka modellere de bakacağım artık.
Siz bilirsiniz hocam amazon.com üzerinde en çok değerlendirilen cihazlardan birisi 1268 kişi cihaza 5 yıldız vermiş bu fiyata bu özellikte başka bir laptop alacağınızı düşünmüyorum.Şikayervar'a forumlara bakarsanız eğer her cihazda mutlaka bir şikayet sorun olduğunu görürsünüz teknoloji tamamen şans işi.Şikayetim bir sıkıntım olacaksa eğer dünyanın en iyi bilgisayar markalarından biri olan Msi'da olsun onlar bir şekilde şikayetimi çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı