MSI GL 65 Leopard Almaya Karar Verdim

niimet

Hectopat
Arkadaşlar Merhaba,

Uzun süren araştırmalarım sonucunda Amazon'dan MSI GL 65 Leopard 10SFK-62 almaya karar verdim. Daha önce de burada konu açmıştım ama artık kararı verdim ve sipariş vermeden önce son bir kez daha GL 65 Leopard'ı sizlerden dinlemek istiyorum. Çok diyecek bir şeyim yok ama Gl 65 Leopard pişman eder mi? Verdiğim karar mantıklı mı? Belki bazılarınız GL 75 al diyebilir ama sırf FPS farkından dolayı ise GL 75 düşünmüyorum? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne gibi bir sorun hocam ?

Arkadaşın kasa eski duruyor belki bir ümit yeni kasada yoktur ama ben anlamıyorum arkadaş. Dünya üzerinde sorunsuz bir laptop yok mudur ya!

Ben de ve benimle birlikte cihazı alan arkadaşlarda şimdilik herhangi bir sorun gözükmüyor hocam.
Garantisi bittikten sonra çıktığı söylenmiş, şaşırmadım değil açıkçası. Ancak MSI gibi bir markanın bu problemi çözdüğüne inanıyorum ben yeni modellerle, umarım çözmüşlerdir.

Garantisi bittikten sonra çıktığı söylenmiş, şaşırmadım değil açıkçası. Ancak MSI gibi bir markanın bu problemi çözdüğüne inanıyorum ben yeni modellerle, umarım çözmüşlerdir.
Bence de çözülmüştür bu problem hatta geçen seneki gl serilerinde menteşe kırılması problemi vardı.Bu seneki modellerde onları çözmüşler.

Bence de çözülmüştür bu problem hatta geçen seneki gl serilerinde menteşe kırılması problemi vardı.Bu seneki modellerde onları çözmüşler.
Hocam internetten bayağı bir araştırdım vallahi soğudum bilgisayardan. Türkçe İngilizce forumlara baktım bir sürü şikayet var. Sizin ekran açılırken zorluyor mu ? Yani tek elle açabiliyor musunuz ? MSI Hinge problem veya menteşe sorunu yazın zaten bir dünya çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu konu 6 ay önce açılmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı