MSI GL75 vs. MSI GP66 Leopard

Bütçe
14000-19000

noxivoid

Decapat
Daha fazla  

Çizim, render işleri için laptop almayı düşünüyorum ama ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım (Neden?) ya da başka bir model vs. öneriniz var mı?

Çizim, render işleri için laptop almayı düşünüyorum ama ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım (neden?) ya da başka bir model vs. öneriniz var mı?

MSI GP66 Leopard daha güzel bir seçim olacaktır.

GP kasa daha kalitelidir, hem ekran kartı da iyi. İkisi arasından GP. Peki sizin Vatan'dan alma zorunluluğunuz mu var? Daha güzel şeyler buluruz belki.
17.3" mü önceliğiniz yoksa 15.6" mı? Legion'lar da yolda hem. 1-2 hafta içinde gelecek gibi.

Bence Gigabyte olabilir ya da Legion 5'ler beklenebilir. Sizin seçtiklerinizden gp66. Eğer sadece çizim ve render içinse MacBook bakabilirsiniz.
8 GB RAM ekleyince 18.7k oluyor.

GP kasa daha kalitelidir, hem ekran kartı da iyi. İkisi arasından GP. Peki sizin Vatan'dan alma zorunluluğunuz mu var? Daha güzel şeyler buluruz belki.
17.3" mü önceliğiniz yoksa 15.6" mı? Legion'lar da yolda hem. 1-2 hafta içinde gelecek gibi.

Vatan'dan almam daha iyi olur çünkü hem görerek alacağım ve servisi vs. hızlı. Aynı zaman da birazda acelem var açıkcası. 1-2 hafta zamanım pek yok.

O zaman ikisi arasından GP derim ben. Ancak Vatan'ın servisi hakkında olumlu şeyler duymamıştım. İnceleyerek alacağınızı söylüyorsunuz, GP66 ile GL75 yan yana gördüğünüz an, onlara dokunur dokunmaz kararınızı vermeniz muhtemel :)

Yeni konular

Geri
Yukarı