MSI GP65 Leopard 10SDK-819XTR alınır mı?

Eternal Rest

Hectopat
Merhabalar. Bu modeli mi alsam diye düşünmeye başladım. 1660 performansı nasıldır? Watt'ı kendi sitesinde yazmıyor. High-end bir PC alacağıma, bunu alıp masaüstüne RTX kart takmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada sırada böyle üretim hataları olabiliyor, geçmiş olsun. Ayrıca laptopu ne için alacaksınız, ağırlıklı oyun mu yoksa render, photoshop mu?
Üniversite için alacağım hocam. Ybs okuyorum. Ama şuanki bilgisayarım da GTX 970 kullanan yaklaşık 6.5 senelik bir masaüstü. Photoshop ve kodlama ile uğraşıyorum.

Üniversite için alacağım hocam. Ybs okuyorum. Ama şu anki bilgisayarım da GTX 970 kullanan yaklaşık 6.5 senelik bir masaüstü. Photoshop ve kodlama ile uğraşıyorum.

Size güçlü bir işlemci lazım, laptopta çok oyun oynamayacağınıza göre;

TUF'un malzeme kalitesi daha düşük fakat ekran kartı daha iyi, ROG'un işlemcisi render gibi işlerde daha iyi fakat Adobe kullanıyorsanız Intel modeller daha iyi olur.

Hocam iyi diyorsunuz güzel diyorsunuz da, o kadar para verirken 3050 almak da zoruna gidiyor insanın. Monster alma düşüncem var aslında da çok şikayet var. Bugün Kadıköy'deki mağazasına gidip kasa kalitesine bir göz atmayı düşünüyorum.

Hocam iyi diyorsunuz güzel diyorsunuz da, o kadar para verirken 3050 almak da zoruna gidiyor insanın. Monster alma düşüncem var aslında da çok şikayet var. Bugün Kadıköy'deki mağazasına gidip kasa kalitesine bir göz atmayı düşünüyorum.
Monster bu bütçede sadece v20 serisi kullanıyor ve önermem, Abra kasa kullanıyor, ısınma ve panel sorunları mevcut, alacaksanız v21 veya v22 serisi alın.

Geri
Yukarı