MSI GP65 Leopard alınır mı?

En az 10 sene kullanmak için donanımlar yetersiz. Attığım Omen modeline bakabilirsiniz oda pek sıkıntı çıkarmaz.
Ben biraz daha attığınız ürünleri inceleyip oyle karar vereyim en iyisi. Teknik servis karşılaştırması da yapmak istiyorum. Bir de bilginiz varsa bir sey sormak istiyorum:
Diyelim ki laptop aldık ve Win 10 kurduk fakat memnun kalmadik. Win 10 kurulduğu için koşulsuz iade hakki MSI veya HP icin geçersiz olur mu sizce?
Oha ya ama yuh ya. Dun demistim, inşallah fiyatı artmaz diye. Dun fiyatı 12,500₺ idi fakat şu an 14,400₺. Almıyorum artık laptop falan. Allah kahretsin. Bıktım artık.

Son düzenleme:
Ben biraz daha attığınız ürünleri inceleyip oyle karar vereyim en iyisi. Teknik servis karşılaştırması da yapmak istiyorum. Bir de bilginiz varsa bir şey sormak istiyorum:
Diyelim ki laptop aldık ve Windows 10 kurduk fakat memnun kalmadik. Windows 10 kurulduğu için koşulsuz iade hakki MSI veya HP için geçersiz olur mu sizce?
Oha ya ama yuh ya. Dun demistim, inşallah fiyatı artmaz diye. Dun fiyatı 12, 500₺ idi fakat şu an 14, 400₺. Almıyorum artık laptop falan. Allah kahretsin. Bıktım artık.
Yeniden 12.500 Türk lirası oldu bende almayı düşünüyorum hadi hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı