MSI GS60 mı GE60 mı ?

Gs 60 ın altında soğutucunun etki edeceği havalandırma malesef yok acaba tasarımı daha iyi performans içinmi yapılmış? mesela msi gt72 dominator modelinde çift fan olmasına rağmen altı neredeyse tamamen açık, bir sogutucu koyuldugunda çok rahat etki edebilir. Bu görüntü gerçekten canımı sıkıyor :) karar vermemi etkiliyor :lanet:

Son düzenleme:
Arkadaşlar gs60 2pl serisinde ki ekran kartı malesef gtx850m 2gb ddr3 msi türkiye de açıkca belirtilmiş o yüzden ge60 düşünüyorum fakat çok fazla ısındığı söyleniyor n550jk daha az ısınıyormuş bende karar vermekte çok zorlanıyorum.

Arkadaşlar başlıktan biraz saptık ama en son 7 yıldır bana daha hiç sorun çıkarmayan asus x80l laptopumu da göz önünde bulundurarak ısınmıyacağını ve kalitesini göz önüne alarak g550jk ya karar kıldım.

Arkadaşlar gs60 2pl serisinde ki ekran kartı malesef gtx850m 2gb ddr3 msi türkiye de açıkca belirtilmiş o yüzden ge60 düşünüyorum fakat çok fazla ısındığı söyleniyor n550jk daha az ısınıyormuş bende karar vermekte çok zorlanıyorum.

Arkadaşlar başlıktan biraz saptık ama en son 7 yıldır bana daha hiç sorun çıkarmayan asus x80l laptopumu da göz önünde bulundurarak ısınmıyacağını ve kalitesini göz önüne alarak g550jk ya karar kıldım.

Bende Asus G550jk almaya karar verdim ama cihaza ssd hangi tür takılıyor bir türlü bulamadım siz ssd hakkında bir şeyler biliyor musunuz?

Sanırım sadece blu ray sürücünün yerine takılıyor ekstra bir slot yok fakat dediğim gibi 7 yıllık laptopum bir gün olsun servis yüzü görmedi ve hala internette gayet rahat dolaşıyorum gs60 ı bende beğendim ama ikiside ddr3 ve asus 4 gb olması artı güncel oyunlarda ki fps değerleri de gayet tatminkar gözüküyor.Kendi açımdan yarın alacağım makinayı ikimiz içinde güzel olur inşallah bence iyi bir tercih olucak.

Sanırım sadece blu ray sürücünün yerine takılıyor ekstra bir slot yok fakat dediğim gibi 7 yıllık laptopum bir gün olsun servis yüzü görmedi ve hala internette gayet rahat dolaşıyorum gs60 ı bende beğendim ama ikiside ddr3 ve asus 4 gb olması artı güncel oyunlarda ki fps değerleri de gayet tatminkar gözüküyor.Kendi açımdan yarın alacağım makinayı ikimiz içinde güzel olur inşallah bence iyi bir tercih olucak.

İnşallah güzel bir seçim olur bende pazartesi Ebrar Bilgisayardan almayı düşünüyorum. Sizden nereden alacaksınız ?

Ben Antalya'da oturuyorum fakat kendim Isparta'da üniversite okuyorum sanalmarketim'den alacağım firma Antalya'da garanti ve benzeri gibi bir durumda doğrudan ofislerine gidebilme ve fiyat olanaklarından dolayı tercih ettim bir iki gündür mesajlarıma telefon açarak dönüyorlar mesela gs60'ın gddr5 olduğun savundular ısrarcı bir şekilde 2 mail attıktan sonra telefonumu arayıp msi türkiye ile irtabata geçip ddr3 olduğunu öğrenmişler yanlış bilgilendirdikleri için özür dilediler Antalya'da iseniz gelin çayımızı için ofisimizde falan dediler samimiyetlerini beğendim ve fiyatları ise çok uygun bence bu yüzden sanalmarketim'i tercih ettim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı