Msi GTX 1060 6 GB İşlemci Önerisi

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 3 gün önce MSİ GTX 1060 6 GB ekran kartı aldım. Fakat bilgisayarım eski olduğu için işlemcim darboğaz yapıyor. Öğrenci olduğum için çok bütçem yok. Battlefield 1 oynarken dar boğaz yapmayacak işlemci önerilerinizi bekliyorum. AMD veya İNTEL fark etmez. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz kombinasyon:
upload_2016-12-29_1-29-36.png

Farklı yerlerden daha ucuza bulabilirsin parçaları belki. Ben webdenal.com üzerinden gösterdim.

Son düzenleme:
Mevcut bilgisayarın nedir?
Ekran kartın iyi güzel de yeni bir sistem toplayacaksan, ki mevcut sistemin DDR3 ve sen DDR4 bir pc toplayacaksan Anakart, işlemci ve RAM de alman gerekecek. O ekran kartına da tutup H110'a falan takmazsın herhalde? Acele bir sistem toplamaktansa bütçeni biraz daha zorlayıp daha iyi ve seni daha uzun süre götürecek tekrar tekrar acaba değiştirsem mi sorularına itmeyecek bir pc topla.

Mecbur biraz daha para toplamam gerekecek. Sistemi bu şekilde almayı planlıyorum.

Dosya Ekleri

• z.jpg
    z.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 111
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı