MSİ GTX 1060 İle MSİ GTX 1060 GAMİNG X Arasındaki Fark Nedir?

Aynı ikilemde kalıp RX 480 almıştım, Herkes niye nvidia almadın diye üzerime gelmişti. :) RX 480 adamı üzmez.

@Silinen üye Kesinlikle katılıyorum, aldığım dönemde 1 ay kadar yazılım sorunlarıyla uğraştım anca anca toparladı. Şu anda ciddi derecede memnunum. Meşhur bir "GTA V" benchmarkından bahsetmek gerekirse :LOL: ayalar ultrada, v-sync kapalı 70-80 FPS civarı veriyor. Daha ne olsun.

GTX 1060, RX 480'den daha mı iyi :eek: Son driver güncellemeleriyle birçok DX 11 oynunda eşdeğer performans veriyorlar, DX 12 deki tartışmasız üstünlüğünü saymaya gerek bile yok. Birde bunu daha ucuz fiyata yapıyor, Freesync zaten ayrı bir artı... Liste uzar sen bırak GTX 1060'ı al RX 480 kafan rahatlasın :)

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca 1060 SLI olmuyor RX 480 ise CrosFıre yapılabiliyor. Bütün bu nedenlere rağmen neden hala GTX 1060 alınır anlamıyorum.

@Silinen üye Kesinlikle katılıyorum, aldığım dönemde 1 ay kadar yazılım sorunlarıyla uğraştım anca anca toparladı. Şu anda ciddi derecede memnunum. Meşhur bir "GTA V" benchmarkından bahsetmek gerekirse :LOL: ayalar ultrada, v-sync kapalı 70-80 FPS civarı veriyor. Daha ne olsun.
Bende o civarı alıyorum hemen hemen. :) Benimde gerçi yazılımla uğraştığım sorunlar olmuştu. Mesela Gaming APP yükleyince pikseller bozuluyordu görüntü gidip geliyordu. :)

GTX 1060, RX 480'den daha mı iyi :eek: Son driver güncellemeleriyle birçok DX 11 oynunda eşdeğer performans veriyorlar, DX 12 deki tartışmasız üstünlüğünü saymaya gerek bile yok. Birde bunu daha ucuz fiyata yapıyor, Freesync zaten ayrı bir artı... Liste uzar sen bırak GTX 1060'ı al RX 480 kafan rahatlasın :)

Youtube'da yan yana test videolarında 1060 5-10 FPS fazladan verdiği için herkes 1060 daha iyi sanıyor.

Bende o civarı alıyorum hemen hemen. :) Benimde gerçi yazılımla uğraştığım sorunlar olmuştu. Mesela Gaming APP yükleyince pikseller bozuluyordu görüntü gidip geliyordu. :)
PC açılınca kendi kendine ekran kartına çok yük bindi diye res atıyordu. Oyunlarda Crash falan oluyordu, şu anda hepsi çözüldü. Sadece Hitman absolution'da dxdiag hatası alıyorum onu da benim çözmem gerek sanırım.

@smnfrkn Hocam işletim sistemi ve sürücüleri güncel tutun düzelir herhalde. Bir de oyun sorunlu olabilir. Bugün yeni sürücü yayınlanmış. İndirmeni tavsiye ederim.

Youtube'da yan yana test videolarında 1060 5-10 FPS fazladan verdiği için herkes 1060 daha iyi sanıyor.
Dediğim gibi eskiden daha fazlaydı artık o fark yok birkaç oyun dışında. Maalesef ağır sponsorlu reklamların etkileri bunlar. Umarım çok geç olmadan anlarlar aradaki farkıda bütçeleri için en doğru olanı seçerler.

@Silinen üye Teşekkürler ben dikkat etmemişim sürücüye. Sorun sadece Hitman'de olduğundan özel bir sorun olduğunu düşünüyorum, bir şekilde çözeceğiz artık. :like:

Dediğim gibi eskiden daha fazlaydı artık o fark yok birkaç oyun dışında. Maalesef ağır sponsorlu reklamların etkileri bunlar. Umarım çok geç olmadan anlarlar aradaki farkıda bütçeleri için en doğru olanı seçerler.

Oynadığım her oyun "The Way It's Meant to be Played" diye açılıyor. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı