MSİ GTX 1060 İle MSİ GTX 1060 GAMİNG X Arasındaki Fark Nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda dx12 oyunlarda bile gtx 1060 daha iyiymiş neyse teşşekürler gaming x alırım büyük ihtimalle

@Silinen üye 20 Temmuz da çıkmış benchmark a göre kart alınmaz. GTX 1060 alınacak bir kart değildir!

fqaesgdregrs.PNG

@Silinen üye 20 Temmuz da çıkmış benchmark a göre kart alınmaz. GTX 1060 alınacak bir kart değildir!

Eki Görüntüle 221264
Sırdf dedikleri çıksın diye tanıtım sırasında gösterilen videoyu bile paylaşırlar :)
İkik kartında en güncel haliyle bunu bulabildim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6:29 daki şablona bakarsanız ne demeye çalıştığımı daha net anlarsınız :)

@SideWinder AMD kartı yetiştirmek adına yazılım kısmına fazla yüklenemedi ama zamanla bu açığı kapıyacaklarına söz verdiler ki ötesine geçtiler bana kalırsa. DX 11 nerdeyse birçok Nvidia oynunda aynı performans veriyorlar ki DX 12 ve Vulkan gibi komple AMD tarafına bakan API'leri saymıyorum bile :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı