MSİ GTX 1060 İle MSİ GTX 1060 GAMİNG X Arasındaki Fark Nedir?

@smnfrkn Görsellerde o kadar güzel durmuyordu da videoda baya hoşuma gittti kasa :)

@BeyzaTheHuntress Hile var hile :) Hep amerikanın oyunları :D

Bende siyah olanı var, aslında Zalman R1'den yola çıkmıştım, Z3 Plus'tı Z11 Neo'ydu derken bir baktım Z9 Neo'yu sipariş etmişim. Anlamadığım bir sorun var, kasanın ön yüzündeki USB 3.0 portlarından veri aktarımı yaparken kopuyor bellek, tekrar bağlanıyor. Gece gece tüm kablolara kadar söküp tekrar taktım, arka plana film açtım bakayım yine kopacak mı diye.

Nvidia yakın zamanda DX12 için güncelleme getirecektir. Getireceği zaman Gtx 1060 daha performanslı olacaktır.Ama şu an için tabiki Rx 480.

Evet evet öyle. AMD bakacak boş boş... Getirseydi çoktan getirirdi zaten adamlar.
AMD'nin bakacağını söylemedim. Zaten AMD gerekli güncellemeleri getirdi ve şu anda DX11'de GTX 1060 ile aynı performansı veriyor. Sıra Nvidia'da ve duyduğuma göre güncel sürücüler yolda imiş. Yavaş yavaş düzeltmeye başlarlar. Rekabet ortamı var herşey olabilir.

Zaten getirdiler 378.78 güncellemesi ile ama hala geride kalıyor Nvidia'nın AMD'yi DX12'de geçeceğine ihtimal vermiyorum belki yakalayabilir ancak geçemez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı