MSI GTX750 Ti Twin frozer BenQ XL2411p 144 Hz destekler mi?

Zoeyx

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat ailesi,

MSI GeForce GTX750 Ti twinfrozrgaming 2 GB modelli ekran kartına sahibim, CS:GO ve Valorant oyunlarında 144 FPS'i geçtiğimden dolayı 144 Hz bir monitör almak istiyorum. BenQ XL2411p almaya karar verdim fakat 144Hz alabilir miyim? Ekran kartım destekliyor mu?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar.

Merhabalar Technopat ailesi,

MSI GeForce GTX750 Ti twinfrozrgaming 2 GB modelli ekran kartına sahibim, CS:GO ve Valorant oyunlarında 144 FPS'i geçtiğimden dolayı 144 Hz bir monitör almak istiyorum. BenQ XL2411p almaya karar verdim fakat 144Hz alabilir miyim? Ekran kartım destekliyor mu?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar.
Dediğiniz oyunlarda işlemci daha büyük bir etken, hangi işlemciyi kullanacaksınız.

HDMI ile belki 144 Hz olabilir de (120 ihtimali de var.) DP portu varsa oradan 144 Hz alırsınız kesin.
İşimi şansa bırakmak istemiyorum, HDMI 1.4 var ama ne yapmalıyım sizce bu konuda? Emin olmadan almak böyle dönüştürücü vs ile 144 Hz almak istemiyorum maalesef onlarda performans kaybıda olabilir.

İşimi şansa bırakmak istemiyorum, HDMI 1.4 var ama ne yapmalıyım sizce bu konuda? Emin olmadan almak böyle dönüştürücü vs ile 144 Hz almak istemiyorum maalesef onlarda performans kaybıda olabilir.
Alır, bu resimde HDMI sürümlerinin desteklediği Hz'ler mevcuttur.

xOzy Merhaba,

XL2411P modeilmizde Display Port vasıtası ile XL2411K modelimizde de hem HDMI 2.0 üzerinden hem de Display Port üzerinden 144hz performans alabilirsin.

Konuyla ilgili başka sorun varsa bize buradan ya da [email protected] adresinden ulaşırsan yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar :)

Geri
Yukarı