MSI GTX970 Sistem Toplama [Sipariş Verildi]

Anakartı H97 almalısınız boşuna 300-400tl vermeyin fazladan işlemciniz O.C edilemeyen model yani K ibaresi yok. O yüzden H97 çipset bir anakart alarak 300-400tl kar edebilirsiniz. Wİ-Fİ içinde USB girişli bir adaptör alabilirsiniz bence.

Anakartı H97 almalısınız boşuna 300-400tl vermeyin fazladan işlemciniz O.C edilemeyen model yani K ibaresi yok. O yüzden H97 çipset bir anakart alarak 300-400tl kar edebilirsiniz. Wİ-Fİ içinde USB girişli bir adaptör alabilirsiniz bence.
Edindiğin bilgilere göre O.C. edilebilir fakat 4790K kadar performanslı olmaz denildi bana. Anakart içinde dediğiniz doğruydu, neyse geçti artık :)

Kasayı daha uygun fiyatlı bir şey alıp 250 GB'lık SSD alabilirdin. 750w gereksiz olmuş bu sisteme. İlerde upgrade için falan yararı dokunabilir tabi. Her şekilde hayırlı olsun, iyi günlerde kullan ;) :like:.

Sistem ne için toplanıyor? Eğer sadece oyun için toplanıyorsa işlemci gereksiz. Değiştirme ihtimaliniz varsa i5 4690K yeterli olacaktır. Anakart konusunda Z97 Gaming 5 yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
Kasayı daha uygun fiyatlı bir şey alıp 250 GB'lık SSD alabilirdin. 750w gereksiz olmuş bu sisteme. İlerde upgrade için falan yararı dokunabilir tabi. Her şekilde hayırlı olsun, iyi günlerde kullan ;) :like:.
Teşekkür ederim tam da dediğiniz şey için topluyorum sistemi "ilerde upgrade için falan yararı dokunabilir tabi."

Adam siparişi vermiş daha hala niye "onu al, bunu al" diyorsunuz?
Katılıyorum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı