MSI GTX970 Sistem Toplama [Sipariş Verildi]

Corsair 400 R almanızı kesinlikle önermem PSU'su genelde cızırtı sesi çıkarıyor.Nette araştırabilirsin.
Öyle birşey olursa gerçekten keyfim kaçar. :(

Gençler gençler almış artık keyfini kaçırmayın hayırlı olsun kardeşim
Katılıyorum :)

Şöyle bir şey var fazla zaman geçmeden ürünü geri verip başka alabilirsiniz de Anakart da bunu yapabilir misiniz bilmiyorum :) ?
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Hayırlı olsun, fakat 4790 işlemci alıp z97 anakart almak çok saçma olmuş yani paran çöpe gitmiş, wifi'si var diye okadar para vereceğine 60-70 TL'ye wireless adaptör alabilirdin, eleştiriyorum çünkü paranın çöpe atılması taraftarı değilim, imkanın var ise hemen değiştir parçaları.

Stoklarda olmayan ekran kartını nasıl alıyorsun?
Burada arkadaş hayali sistem mesajı vermeye çalışmış ama stokta yok ise nasıl sepete ekleyebilir?

Artık bütün firmalar daha az güç tüketen bileşenler üretmeye başladı. Bu saatten sonra ileriyi düşünerek yüksek bir PSU almak mantıklı değil tabi SLI veya CrossFireX yapılmayacaksa. Mavi ekransız günler diliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı