MSI mı Monster mı?

MSi alırsanız artılarınız;
  1. Windows yüklü gelir.
  2. Süslü ışıklı klavyeniz olur.
  3. Kasa daha kaliteli hissettirir, çünkü %99 kullanıcıya göre kasanın kalitesi elin temas ettiği yerdeki plastiğin "premium" hissidir.

Monster alırsanız;
  1. 1000 tl cebinizde kalır.
  2. Ülkemizin kanayan yarası satış sonrası hizmet ve servis desteğidir. Monster, bu ülke tarihinde garantinin hakkını veren tek firmadır. Derdiniz ne olursa olsun sabırla yardim edecek bir muhatabınız vardır.
  3. Soğutması daha güçlüdür. OEM kasa yaptıklarını, bunu kimlerin alacağını çok iyi biliyor Monster. Performans kaygısının en yüksekte olacağını, o performansı veremezlerse müşteri tarafından yargılanacaklarını da biliyorlar.

Ben Monster alırdım, 50 TL'ye de Windows 10 alır keyfime bakardım.

Ne alırsanız alın TN panel ürün kullanmayın. Asus ROG serisi TN panel ekranlı laptop ile benim IPS ekran Monster bilgisayarımı yanyana koyduk ve TN ekran ölü gibi duruyor.

Bende almadan önce epey araştırmıştım ve tasarım + sağlamlık + soğutma + malzeme kalitesi + yazılım + oyuncu klavyesi bazında kesinlikle tercihim Msi'dan yana oldu. Yani markaya değil, kaliteye para verdim .

MSi alırsanız artılarınız;
  1. Windows yüklü gelir.
  2. Süslü ışıklı klavyeniz olur.
  3. Kasa daha kaliteli hissettirir, çünkü %99 kullanıcıya göre kasanın kalitesi elin temas ettiği yerdeki plastiğin "premium" hissidir.
Ekleme: Ekran kalitesi.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için hepinize teker teker teşekkür ederim :) . Fakat ben alana kadar stoklar erimiş. MSI alma tarafındaydım fakat nasip değilmiş :D .

Dosya Ekleri

• monster 1.PNG
    monster 1.PNG
    11,7 KB · Görüntüleme: 135
  • monster 2.PNG
    monster 2.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 125
2013 yılında msi gt70 one dragon edition aldım halen sorunsuz kullanıyorum. Ne bir menteşe kırma ne bir kasa çatlaması yaşamadım. Msi bende önceliktir.

kasada önemlide monster eskisi kadar kötü değil diyolar şuan monster kulanan birisi yazabilir mi fiyatı daha düşük pilin gücü daha fazla diye msi mı 2080 li monster 2070 li monster mı alınır

Şu insanlardaki Monster düşmanlığını anlayamıyorum, Monster sahibi olmamama rağmen firma benle çok iyi iletişim kuruyor ve sürekli ilgileniyor. Eski mesajlarıma bakarsanız Monster hakkında birçok mesajımı görebilirsiniz. İnşallah bende artık yılbaşına kadar bir Monster alacağım. 😁😁😁

Geri
Yukarı