Monster mı? MSI mı?

kadiryas

Hectopat
Daha fazla  
Aynı özelliklere sahip olan MSI ve Monster laptop buldum fiyat anlamında Monster daha ucuz ama duyduğuma göre Monster'in ısınma sorunu varmış, doğru mu bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. (MSI fiyat 6000, Monster fiyat 4500.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarların modellerini söyleseydin daha yardımcı olabilirdik ama ben Monster almanı öneririm. 1500₺ çok yüksek bir fiyat ayrıca notebook soğutucu alarak ısınma sorununu çözebilirsiniz.

İki laptop'un arasında da, 1500TL gibi ciddi bir rakam farkı var. Aynı özelliklere muhtemelen sahip değiller. İyice bir bak derim. Belki birinin 32GB Ram, 1TB HDD + 256 GB SSD falan olabilir. İllaha ki bir parça oynamıştır. Veya linkleri at biz yardımcı olalım sana. :)

Ceza yedim o yüzden yazamıyorum arkadaşın hesabından girdim. Aslında bunlar değildi ama şimdi bunlar arasında kaldım.Max 6500tl ayırsın. Seyahat ettiğimden laptop şart.
Tulpar T5 V13.1 15.6" Gaming Laptop
MSI GE62 7RD(Apache Pro)-842XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB Fiyatı

Buda var monster la hemen hemen aynı özellik o hdd eklemesi filan önemli değil(monsterin fiyatına en fazla 500 tl ekleyin)
MSI GE62VR Apache Pro 7RF-425XTR i7-7700HQ 16GB 128GB SSD 1TB 3GB GTX1060 15.6 FreeDos

Ben monster firmasınj geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili aradım. 2 bilgisayarın anakartı, ekrandaki g-sync teknolojisi ve fan sayısı birbirinden farklı. Kampanya 1060 gtx laptobunda fan sayısı 2'dir pahalı olanda 3. Ekran ucuzda g-syncden mahrumdur. Ana kart diğer laptoba göre daha fakirdir ( ilerde 1 ssd 1 m2 limit) . Bunlardan dolayım bir fiyat farklı gelmektedir. Ee free dos falan olunca tabi birde kampanya mı yoksa sadece adı mı kampanya diye ? oluştu monster konusunda bende açıkçası.

Aynı özelliklere sahip olan MSI ve Monster laptop buldum fiyat anlamında Monster daha ucuz ama duyduğuma göre Monster'in ısınma sorunu varmış, doğru mu bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. (MSI fiyat 6000, Monster fiyat 4500.)

Aldınız mı bilmiyorum ama almadıysanız ben Abra A5 v.15.5.2 tavsiye ederim.

Geri
Yukarı